| diana26 a întrebat:

Hey, baieti. Va voi intreba ceva si va rog sa-mi raspundeti sincer. Voua va plac fetele mature sau cele mai copilaroase?

12 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Undeva la mijloc sa stie sa se poarte sa fie matura dar si copilaroasa cand este cazul happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde de varsta, ca daca au 13-14 ani e normal sa fie copilaroase, daca au 25-30 e normal sa fie mature

| nextlevel999 a răspuns:

Mature

| DaRkMist69 a răspuns:

Si mature si copilaroasethinking

| LeMousiqe a răspuns:

Ce mai întrebare!

| Raiiiisa a răspuns:

Tie iti plac baietii copilarosi sau cei maturi.
E bine sa gandesti matur si sa fii si copilaroasa atunci cand trebuie.

| Sorinacio a răspuns:

Copilaroase.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Ne plac fetele care stiu sa fie mature dar cu noi sunt copilaroasehappy

| RCristofor a răspuns:

Matura dar in acelasi timp copilaroare, adica sa se alinte ...si chesti de genul.

| bogdandinro a răspuns:

Depinde de starea de spirit

| Deeeni a răspuns:

Sincer, cred ca le place amandoua dintre calitatiile astea. laughing

| POKERFACE333 a răspuns:

Mie imi plac fetele mai copilaroase.