| Ry0010 a întrebat:

Baietilor le plac mai mult fetele mature sau mai copilaroase?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mie unul imi plac cele mai copilaroase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac fetele care știu când e cazul să fie mature și când să fie copilăroase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si tu o data dreptate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Băi, ce bine mă simt. venind din partea ta și știind că îți sunt antipatică, e o adevărată onoare. hai mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru putin big grin

| 熊Panda熊 a răspuns:

Eu as zice intre : nici prea copilaroasa (as crede ca e cam dusa cu pluta ), dar nici prea matura (aici depinde, sunt persoane mature in sensul bun, adica, sunt descuracrete, vad situatia cum trebuie, vad lucrurile frumoase din viata, ajuta oameni, si mi-ar placea ca o fata sa gandeasca astfel, dar sunt si fete mature si orgolioase, care ii barfesc pe cei ce nu sunt ca ele, sunt orgolioase, etc. stii tu ce vreau sa zic). Dar depinde de la baiat la baiat.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Depinde de preferințele fiecăruia...nu e un anumit tipar după care se ghidează toți băieții.