| SweetSacrifice a întrebat:

Baieti! Voua va plac fetele care sunt feminine, copilaroase, care se uita la filme romantice si rad din orice, oricand, cred ca viata e roz si de aceea sunt pozitive mereu. happy
Sau cele care sunt amuzante, se uita la aceleasi filme ca voi, asculta aceeasi muzica, le plac aceleasi lucruri, sunt imbracate casual, dar nu fac deloc fite sau mofturi.

Sunt curioasa. Sincer, eu cred ca prima varianta, dar chiar vreau sa stiu ce raspundeti. Fete, nu vreau raspunsuri de la voi.laughing

4 răspunsuri:
| Bogdybgd a răspuns:

Sunt baiat, deci ma incadrez aici laughing.
Imi place intrebarea ta, imi place cum pui problema.
Eu sunt rapper, si vestimentar, si tot..si de foarte multe ori, ma intrebau prietenii, daca mi-as dori o fata asa ca mine, cu haine largi, da' de fiecare data am raspuns negativ.
O fata trebuie sa fie feminina.
Nu-mi plac fete fitoase, categoric, nu, nu au ce cauta langa mine.
Si da, mi-ar placea o fata care sa asculte aceeasi muzica ca si mine, hip hop, nu e un gen doar pentru baieti, sunt multe fete care asculta, si inteleg mesajul, totul difera de la piesa la piesa.
Cat despre filme, da, si la filme. mi-ar placea sa am cu cine sa povestesc despre un film..sa vad si parerea unei fete.
Si fetele pozitive imi plac, e mult mai ok, sa stai in jurul lor, mereu vei fi cu zambetu' pe buze, si mereu, cred ca. te-ar consola daca ai trece printr-o perioada mai..nasoala.

| Disstrict a răspuns:

Pai dc rad din ori ce ori cand is fumatelaughing? Eu as zice cate putin din fiecare acum depinde de gusturithinking

| BogdanS a răspuns:

Sunt baiat (dupa nume) ca sa fii sigur cine ti-a lasta comentariubig grin.Acum sincer chiar nu am prietena, dar daca o sa am as vrea sa fie un pic din TOT.Sa ma faca sa rad cand esu sunt rist dar sa nu rada din orice. Poate sa ma accepte asa cum sunt.Sa fie si copilaroasa dar si serioasa(depinde de situatie). Sa se uite la ce filme vrea ea si poate sa rada si la glumele mele (nu ma laud dar mi s-a spus ca sunt amuzant). Partea cu mofturile sa o lase mai de o parte caci nu e bine.Si mai ales sa iubeasca viata asa cum este.Sa fie fericite de viata pe care au primit-o si sa fie optimiste.Viata este mereu frumoasa daca stii cum sa o privesti.Nu prea mi-ar place fata care asculta muzica satanista sau un rock din ala nebun rau de tot.Pentru mine asta ar fi caracterul minunat al unei fete.

| Morder a răspuns:

Pentru mine o fata trebuie sa fie serioasa, sa stie cand sa glumeasca sa stie sa se compoarte matur sa nu rada pentru orice prostie cum fac multe fete asta ma deranjeaza cel mai tare, cu muzica da sa asculte muzica de "fete" cum sa explic nu genuri de astea nebune cu filmele n-am treaba sa se uite la ce vrea deci maturitate si seriozitate asta vreau eu de la o fata.