| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti vi s-a intamplat atunci cand faceti sex cu iubita/logodnica/sotia sa va ganditi la alta femeie si sa va imaginati ca faceti sex cu ea?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si seful tau nu a avut nimic de zis in aceasta intrebare?

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Intotdeauna cand fac sex cu iubita, nu ma gandesc la alta.

| Catrice a răspuns:

Stai sa ghicesc: tot din seria "ce cugetări mai are șeful meu"?!

| Sofer a răspuns:

Ma gândeam de fiecare dacă ca o făceam cu o tipa sexy în timp ce făceam sex cu iubita mea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Site-ul tpu.ro a rezistat maxim 2 ani perioada 2008-2010 si pe urma s-a stricat de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, eu imi imaginez ca fac cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deoarece am poza cu ea pictata pe perete, pentru a nu imi lua gandul de la dânsa. Plus ca m-a cipat in somn sa fiu indragostit nebuneste.

| Musca88 a răspuns:

Nu stapane, pentru ca nu fac sex de fel.