| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti v-ati parasi sotia/logodnica/iubita pentru Corina Caragea?

Răspuns Câştigător
| Biu009 a răspuns:

Daa

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Chiar nu e nici o bunaciune este doar super machiata! am vazut-o la dansez pentru tine cand din greseala s-a ridicat fusta si avea niste chiloti de baba pe ea si un cur disgratios foarte nasol

| RAY a răspuns:

Dar tu crezi ca aia se uita la mine? sa fim seriosi, femei ca aia se uita la bogati sau cu tipi frumosi pentru o aventura, un lucru amuzant un studiu in usa a dovedit ca femeile devin depresive ca nu gasesc acel barbat bogat in timp ce barbati devin mai fericiti descoperind viata de singuri

| corbulalbrosu a răspuns:

Dar cine este Corina Caragea,? o somitate in vreun domeniu? sau vreun star international? laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru corbulalbrosu):

Bunaciunea care prezinta Stirile Sportive PROTV blushing

| WaterDrop a răspuns:

Nu ma uit prea atent la rubrica sportiva asa ca m`ai facut curios sa vad cine este laughing si apoi mi-am adus aminte cat de rau sta cu cititul de pe prompter.Din pacate pentru ea, frumusetea`i trecatoare si va ajunge tot o casnica neimplinita.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu. Imi place cum arata tipa dar trebuie o nebuna sa stea cu un nebun asa ca nu ii dau papucii pentru niciuna laughing.