| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti voi cum reactionati in aceasta situatie? am fost ieri in club si am agatat o gagica frumoasa si am invitat-o la mine sa facem sex dar m-a refuzat. Iar astazi ma trezesc cu cerere de prietenie pe Facebook de la ea, ce parere aveti de asta?

Răspuns Câştigător
| JustAsking21 a răspuns:

Intreab-o iar...

13 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pai e clar, nu vrea sex, vrea sa fiti doar prieteni.
Pe Facebook big grin

| Emilian65 a răspuns:

Cererea de prietenie pe care facut-o, arata ca regreta ca te-a refuzat ieri sa mearga cu tine sa faca sex.

| SG1995 a răspuns:

A doua șansă, e de bine.

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde.
Poate a trimis cererea sa-i arate unei amice " uite fata,asta-i! asta-i! " ca poate era profilul pe privat.
Poate inca ia in considerare o a doua sansa,gen, sa vrea sa petreaca o noapte, doua, trei cu tine.
Depinde cum este ea ca "gagica".
Ma intreb cum ai abordat-o tu de a mers acasa la tine si a refuzat, ai fost gen, un gentleman cu intentii pure pana ai ajuns acasa si i-ai pus intrebarea " So, doggy sau girl on top?" si ea a fost " straight face credeam ca bem un ceai si vorbim de Hitler".
Ole Ole Ole!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru PersonajFictiv):

Domnisoara a refuzat din start invitatia la mine acasa, nu a venit. eu am acceptat politicos refuzul i-am spus ca mi-a parut bine de cunostiinta si mi-am continuat drumul in cautarea altei domnisoare mai disponibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-a razgandit laughing

| kandaraki a răspuns:

Te ia la misto!

| KinoAndreea a răspuns:

Daca-ti trimite cerere de prietenie poate ca ti-ar da o a doua sansa, la modul ca ar face asta cu tine, doar ca se lasa ceva mai greu laughing laughing (asta daca cand/cum ai "agatat-o" s-a simtit bine, a ras, etc)

| GL757W a răspuns:

Poate ca facea sex cu tine dar ai avut o abordare agresiva si deloc placuta, pe viitor fii mai rabdator, daca nu o sa se duca vestea si vei fi catalogat drept obsedat sexual si atunci o sa ramai cu *** in mana laughing

| almaz a răspuns:

Mai așteaptă puțin, caută rugată, chemată, scoasă în oraș (1-2 ori) și după aia cu siguranță dai drumu la icre...

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinFlz a răspuns:

Nu inteleg. esti destul de experimentat, ca sa zic asa, incat sa agati o fata in club sa o chemi acasa pentru sex. dar ne intrebi pe noi de ce ti-a dat add pe Facebook? eu! wake up! e dimineata