| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey barbati însurați, cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Va întoarceți de la munca acasa și fetiță voastră va întâmpina, apoi va cheamă în dormitor și va spune ca mami a vorbit cu un taximetrist despre tainele iubirii interzise. Aceasta scena s-a întâmplat când ele au ieșit la plimbare. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

O sa stau de vorba cu nevasta-mea si o sa aflu din propria ei gura ce a vorbit cu acel taximetrist.
Apoi o sa fac un sex nebun cu ea ca sa il uite pe acel taximetrist.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mă iau după copii.

| blackann a răspuns:

Copiii inventeaza multe, bro