| Sportacus123 a întrebat:

Băieți, cum reacționați în situația următoare scăpată de sub control? Sunteți cu căștile puse, cu telefonul într-o mână și cu cealaltă cu mâna în pantaloni(știți voi ce faceți) și vă uitați la filme pentru adulți, iar când întoarceți puțin capul la dreapta o vedeți pe mama voastră lângă voi. Cum gestionați această situație?

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Nu aș ajunge în această situație, aș preveni totul închizând ușa din camera mea înainte de a mă apuca de labă. happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine dracu se masturbează cu altcineva in casa și cu căștile pe urechi...

| VoidEternal a răspuns:

Exista un Verginica pe site-ul asta. Și nu ești tu.

| Andrwlu999 a răspuns:

Pai e mai simplu să te duci la baie...