| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Mama voastra nu e de acord cu relatia voastra pentru ca iubitul vostru este un baiat urat, sarac si fara scoala si face tot posibilul sa intervina in relatia voastra. Cum reactionati atunci cand iesiti la restaurant cu iubitul si dintr-o data apare mama voastra si vine la masa voastra, da cu pumnul in masa si va ridica de pe scaun sa va duca acasa? Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca fata nu pateste nimic, dar maicasa cu siguranta este invitata afara de conducerea restaurantului, ori i se trage un sut in cur, ori este chema Politia, ca distruge bunurile restaurantului si sperie clientela.