| Viviluka a întrebat:

Hey buna.Am o problema. Cum v-am spus in intrebarea trecuta m-am despartit de prietenul meu pentru ca m-a inselat cu fata aceea din alt oras. Azi a venit de la mare si ne-am intalnit la magazin. Apoi a venit sora lui care ma am excelent de bine cu ea pe la mine. Mi-a spus ca avea o poza cu o fata pe telefon ( era fta asta) si m-a intrebat ca cine era. Si i-am zis ca era cumnatica ei. Si a zis " stai asa tu esti cumnatica mea indiferent de toate panaramele tigancii spalacite( este tiganca cu parul blond ) din viata lui fratimiu." si apoi face " a vazut-o si mama si i-a zis ca cine e monstru asta si a raspuns ca o fata d la mare si mama i-a zis ca ce tine poza cu ea pe tel ca poze cu mine nu a vazut dar cu panarame din astea vede". Apoi in timp ce ma plimbam il vad pe fratele lui mai mic de vreo 6 ani se plimba cu bicicleta si a strigat dupa mine. M-am dus la el si l-am intrebat ce e cu el aici ( e o distanta mare intre casa mea si a lui ) si a zis ca l-a lasat maikasa ceea ce nu credeam ca doar nu e nebuna sa lase un copil de 6 ani sa mearga singur cu bicicleta si asa departe de casa. Apoi peste o jumatate de ora vine la mine si face " te rog frumos suna-l pe fratemiu ( fostul meu pr ) sa vina sa ma ia ca am ramas in pana cu bicicleta si nu pot sa o car pana acasa" si l-am sunat si i-am zis sa vina sa il ia si mi-a zis " nu pot ca nu-s acasa sunt in calinesti ( la fata aia) sun-o si tu pe mama sau pe sora mea sa vina sa il ia " si m-am enervat pe el si i-am inchis.Adica tot eu sa o sun pe maikasa sa vina sa il ia pe ala micu da ce eu sunt dadaca? bine ca nu ma deranjeaza ca tin enorm de mult la ala micu ca la fratele meu. Si am sunat-o pe maicasa si mi-aa raspuns sora lui si ia-m zis sa vina si ea a zis ca nu poate dc nu il sun pe fraksu si i-am zis ca e plecat la calinesti si apoi a venit ea. Si m-a intrebat cum adica e plecat la calinesti ca o sa il zica lui maicasa si ca app a intrebat de mine maicasa si ca ce mai fac cum ma simt ( ca am fost operata de apendicita). Si fata asta s-a dus la maicasa si i-a zis " uite mai mama fratemiu ce face ca il suna sa il ia pe remus si e la tiganca aia in calinesti " si maicasa a zis cum adica dc numai e cu mine ca vorbeste ea cu el. Acum nu vreau ca fata aceea cu care e fostul meu prieten sa creada ca le tin eu departe pe maicasa si pe sorsa. Si ala micu acum sa obisnuit cu mine ca m-a intrebat" da fratemiu dc nu poate sa vina " si i-am zis ca e la o fata in calinesti si cum sunt copii m-a intrebat ca ce face acolo si i-am zis "ce poate sa faca o fata si un baiat" si face "da eu nu vreau alta cumnatica ca eu m-am obisnuit cu tine" si i-am zis " nu e dupa mine si nici dupa tine". Deci nu vreau ca fata aia si nici fostul meu pr sa creada ca ma bag pe sub pielea familiei lui, doar ca m-am atasat enorm de mult si de maikasa si de sorsa si de ala micu.Si maicasa a tinut tot timpul cu mine si sorsa la fel. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ando3 a răspuns:

Victoria, scuze. am mai citit inca o data intrebarea. acum mi-am dat seama ca nu tu l-ai spus mamei lui. pur si simplu nu-l mai baga in seama o perioada, stii cum se zice. indiferenta doare! cum ti-am mai zis. o sa-si dea seama ca nu-i e bine cu tiganca, si o sa vada ca tu tii la el. inca o data, succes! sa mi spui ce se mai intampla big grin.

6 răspunsuri:
| Viviluka explică:

Mai dar cine l-a spus lui maicasa? doar ca sora lui m-a intrebat de ce nu a venit el si i-am spus ca este plecat atata tot doar ca sorsa s-a dus si i-a zis lui maicasa si ce vroiai sa ii fac copilului daca m-a intrebat sa ii spun " esti prea mic ca sa intelegi" dupa cum il cunosc sar supara pe mine.Si bun l-am lasat in pace si ce vroiai sa fac cu copilul ala?

| Viviluka explică:

Auzi tu si inca ceva? Ai citit macar ultima intrebare? Citeste-o si vezi cat am tinut eu la baiatul asta si apoi mai comenteaza

| Viviluka explică:

Azi mi-am dat seama ca idiotul asta nu mai merita nici-o sansa.Sa ramana cu tiganca lui si sa ma lase in pace. Din toate raspunsurile de pana acum il declar castrigator pe cel mai bun de pana acum deci pe a lui anii88 doar ca nu ii voi mai spune niiciodata ca il plac pentru ca il uras dupa tot ce mi-a facut.Si o sa vada si el si tiganca lui

| AndaWest a răspuns:

Nu te bagi, dar chiar te bagi.de ce l-ai spus lu maicasa? lasa-l in pace sa stea cu cine-i place, si ce sens avea sa-i spui unui copil de 6ani ca fratesu are pe alta? daca vrei sa tii legatura cu familia lui tine-o, dar nu mai vorbi de el. tiganca sau nu, lui iy place asa ca resemneaza-te

| AndaWest a răspuns:

Tu i-ai spus lu sorasa, stiind ca ea iy spune.deci nu mai fa pe nevinovata.si chiar daca ai tinut foiarte mult la el, nu te mai vrea si gata.nu e vina mea, ok? asa ca nu te ratoi la mine

| ando3 a răspuns:

Buna victoria! Stai linistita, dupa o perioada o sa-si dea seama ca acea tiganca nu e potrivita pentru el! Pentru ca tu tii mult la mama, la sora si la fratiorul lui nu inseamna ca te bagi pe sub pielea familiei lui! Tu cand l-ai spus mamei lui nu ai facut-o ca sa-i faci vreun rau, ci sa-i faci bine. Dupa o perioada o sa-si dea seama ca tu ii vrei binele si ca nu are ce cauta cu tiganca. Daca tie chiar iti mai place de el, atunci spune-i.o sa vezi ca totul sa fie bine. Succes!