| kidholina a întrebat:

Hey!
buna!
ce inseamna sa se termine o fata?laughing

mersi:*:*

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca s-a sfarsit, gata, nu mai e fata. Ce sa insemne?
Depinde de context, daca este vorba de sex atunci se refera la faptul ca a atins pragul de la care nu mai putea continua, daca este vorba de ceva ce a vazut sau auzit atunci inseamna ca a fost profund impresionata de alcel ceva.

| Rukhsandra a răspuns:

Sa ajunga la orgasm laughing)

| cossmy a răspuns:

Dupa o partida super de sex, fata reuseste sa aiba orgasm(fetele nu au intotdeauna)si uneori, cand se atinge punctul culminant al placerii ejaculeaza si ea. Adica prin uretra ii iese un lichid, care nu e insa urina si care sporeste intensitatea placerii. Atunci poti sa zici ca o fata s-a terminat. NB:Cred ca toate fetele isi doresc sa obtina acest orgasm profund, sa aiba tot ce e mai bun de la sexsmug

| Damian a răspuns:

Sa termine ce? hartia de la toaleta?

| KeepCalm a răspuns:

Orgasm

| FuckOnCocaine a răspuns:

Adica sa ai orgasm fata laughing
take care papa! laughing :*

| Lolo_3214 a răspuns:

Sa aibe orgasmbig grin

Răspuns utilizator avertizat