| deutza a întrebat:

Hey buna dimineata! azi merg la iubitul meu si e ingur acasa si noh va dati seama. as vrea sa ii fac o surpriza adica as vrea sa facem love asa cum ink n-am mai facut dar nu imi vine in minte nimic. intrebarea mea este: voi cum ati facut dragoste asa sa fie special si neobisnuit, iesit din comun?

Răspuns Câştigător
| Musiclove18 a răspuns:

Poi, am tras draperiile totusi sa se creeze o atmosfera mai nocturnabatting eyelashes, am aprins lumanarele of course big grin si dupa l'am asezat pe un scaun si am incalzit atmosfera facandu'i un strepteasesmug iar de acolo totul a decurs de la sine, a fost mai mult decat perfect.love struckUrmeaza o baie cu spuma impreuna.si poate dupa baie runda a doua daca stii ce trebuie sa faci si in timpul baii devil smug Succes draga :*

10 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

O sa-ti vina ideile o data ce il tii in brate.

| foxi a răspuns:

Astea sunt lucruri de moment! nu functioneaza cu sfaturi! ce-mi place mie, s-ar putea ca altuia sa nu-i placa!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai o tinuta sexi lumanari o atmosfera placuta si restul vn de la sine succes si distractie placuta

| Daiana_1431 a răspuns:

Sari pe el.

| danielagoldica a răspuns:

Aplica pozitia 69

| deutza explică:

Am facut-o dejabig grin

| deutza explică:

Da am facut-o sub dusbig grin

| nutsa a răspuns:

In dus ati facut-o?

| nutsa a răspuns:

In dus ati facut-o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa nu mai pacatui ca te vei duce direct in iad!