| Autumn_2044 a întrebat:

am 14 ani si am o prietena, as vrea sa-i fac o surpriza(ceva neobisnuit), dati-mi niste sfaturi plsss

5 răspunsuri:
| andru8700 a răspuns:

Ii poti face un album de poze cu cele mai trasnite lucruri pe care le-ati facut voi, sau un colaj de poze, ar fi frumos

| StEluTa_3250 a răspuns:

Salut cred ca ar trebui sa incerci sa ii scrii la locul vostru de intilnire pe trotuar ceva de genul,, Numele ei cu urmatoarele cuvinte te iubesc nespus de mult'' multi spun ca e banal insa functioneazea si lasa o impresi buna asupra fetei. De ce nu incerci sa ii faci un mic cadou de exemplu flori care acum nu sunt o problema fetele adora florile si se lasa satisfacute de asa surprize. O alta varianta ar fi sa faci un slaid-shou (videoclip) in care folosesti o piesa romantica si poze cu voi desigur. Multa bafta cred ca te-am ajutat.

| Adredemesconf a răspuns:

Pai poti sa-i faci ceva personalizat, sau ceva facut de tine. Poti sa pui o poza cu voi doua pe un carnetel din ala care are copertile mai groase, ca un fel de jurnal, si apoi sa-i desenezi ceva, sa scrii un text dragut, poti sa lipesti mai multe poze, una cu tine, una cu ea, si mai multe cu voi doua, poti sa pui si niste glume...big grin
O zi frumoasa!

| Robi_3511 a răspuns:

Daca as fi avut putin curaj la varsta ta, i-as fi oferit iubitei de ziua ei un sex oral, la 14 ani sa primesti asa ceva ca si cadou este ceva misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparai un trandafir rosu sau alb, i se va parea romantic.