| anonim_4396 a întrebat:

in cateva zile urmeaza petrecerea de majorat a uneia dintre cele mai bune prietene ale mele, si-o face acasa, doar intre fete, intrebarea mea este : ce gluma/cadou amuzant, caraghios, iesit din comun ii putem face in afara de cadoul propriu - zis? Dati-mi exemple din propria experienta sau orice idee amuzanta va vine in minte. Multumesc, dau funda pentru cea mai ingenioasa idee :*

1 răspuns:
| anitza2000 a răspuns:

Exista la un magazin Bruno tot felul de farse si costume amuzante(daca esti din Bucuresti, e in liberty) ai putea sa treci pe acolo si sa te "inspiri". Succes!