| Manuel453 a întrebat:

Hey buna preteni, am 15 ani sunt baiat si am o pretena si nea-m hotarat sa facem sex si sunt virgin si ea este virgina are 14 jumate, si mi-e frica am 11, 5 penisu ce ziceti este de ajuns? Trebuie sa folosesc prezervativ? Sau natural? Vreau un raspuns va rog frumos sinceritate!

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Lasati sexul pentru oamenii mari. Voi sunteti inca niste copilasi!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Se scrie virgin si virgina.Foloseste prezervativ.Marimea e buna, da-i bataie!

| ionut332 a răspuns:

1.Mai asteapta sa creasca (si fata si penisul tau laughing)) )
2.Cam repede totusi 14 si 15 ani laughing))

| Nonzen a răspuns:

Bă Manuele...
Eu zic să lași fata în pace. E mică! Nici tu nu te crede mare, vezi-ți de școală și mai citește o carte, două. Nu ți-e rușine, agramatule? Nu ști scrie corect dar îți stă mintea la sex.
Se vede că suntem în România! laughing laughing

| AdrianAdy95 a răspuns:

Ar fi bine sa folositi prezervative daca faceti natural tu iti vei da drumul in ea si in 9 luni vei fi tatic iar cand afla tasu ca fisa e insarcinata te omoara