| delia_9651 a întrebat:

Hey buna sunt o fata.si imi place un baiat ne cunoastem de mult timp chiar am fost impreuna si acum inca il iubesc il iubesc mult, dar el nu stiu daca ma mai iubeste acum 1 saptamana imi trimitea sms intruna cu te iubesc ma suna, dar acum zice ca iubeste o alta fata scrie la status te iubesc nu imi raspunde la sms nici cand il sun nici pe mess, voi ce parere aveti de ce face asta? ( si nu are pr el am aflat asta dar vrea sa ma faca sa cred ca are prietena ) oare de ce face toate astea? pe mine ma doare sufletu ma doare foarte tare crying ce sa fac? va rog ajtati-ma. dau funda vreau un raspuns car mai repede va rog.va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| WhiteRose a răspuns:

Mai. incearca si tu a vorbesti cu el, sincer, sa vezi ce zice, ce vrea.

Cand am citit la inceput ce ai scris eram ferm convinsa ca ar trebui sa-l lasi in pace, ca nu merita... ca ii place sa se joace, daca daca e adevarat ca face asta doar ca sa crezi tu ca are prietena, poate vrea sa vada daca esti geloasa, sa vada cum reactionezi, e ciudat

Ar fi bine daca ai reusi sa vorbesti cu el, ca asa, noi putem sa ne spunem parerea, dar numai el stie d c face ceea ce face

5 răspunsuri:
| WhiteRose a răspuns:

Da, Diana, nu am exclus posibilitatea asta... doar n-am mai mentionat-o, nu m-am gandit atunci si la astathinking

| MrKez a răspuns:

Cred ca s-a plictisit de tine,nu stiu ce sa zic,trebuia sa il faci mai fericit,sa petreci mai mult timp cu el, sa te distrezi cu el, nu cu alti... Daca stati tacuti etc. poate e plictisit omu.Stii ca barbatzii insealawinking

| InimaDeCatifea a răspuns:

Mai sunt de acord cu WhiteRose! ea are mare dreptate! dar se poate sa fie indragostit si alta fata, dar poate te iubeste si pe tine! ok? vorbeste cu el si vezi ce vrea!

| delia_9651 explică:

Multumesc pentru raspunsuri o sa inerck sa vb cu el dar fata in fata ca asa nu imi raspunde nici la tel nici pe mess ...astept si alte raspunsuri :*

| delia_9651 explică:

Da o sa incerk sa vb cu el dar fata in fata, multumesc mult pentru raspunsuri.mai astept si altele