| Unique a întrebat:

sa va povestesc o poveste, sa spun asa, nu prea lunga ca sa nu va plictisiti.Am o prietena foarte buna, care are iubit de ceva timp, cam 1 an si ceva, si eu am iubit de aproape 3 ani, si iesim impreuna tot timpul, ea cu al ei, eu cu al meu, ok, totul bine, ca ei doi intodeauna se cearta pe diferite motive, se cearta, se bat, apoi dupa 1-2 zile ii evzi iarasi impreuna, Fata il iubeste, mult, si si el, dar ea nu prea are incredere in el, mai ales ca o si loveste, dar ce sa faca mea il iubeste, nu poate renunta la el, cu cate sfaturi a primit de genul asta, dar nu vrea. Mie mi-e mila de ea, sincer, e prietena mea totusi, si nu imi convine, eu i-am spus sa-l lase un timp, dar nu vrea nicicum.Nu stiu cum sa o mai ajut, mai ales ca in ultimul tim nu o prea iesit cu noi, deloc, nici nu ne suna, zici ca nici nu ne cunoastem, oare i-a bagat el ceva in cap ei? A amenintat-o? Nu stiu ce sa cred, probabil el crede ca ce stii ce va face ea cand pleaca de acasa.Nici pe mess nu a mai intrat de vreo saptamana si ceva, Oare ce s-a intamplat cu ei? Am fost si la ei acasa, si mama lui zice ca nu ii acasamca ea sta cu el, locuieste la el. Ce sa cred? Oare s-a plictisit de noi? Habar n-am. Dar astept un sfat de la voi. Ce sa facem, sa ii lasam un timp singuri?

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Nu se cearta din cauza voastra
ori sta cu el de fraiera ca tipu o ameninta. Ori il iubeste desi nu merita

De obicei amenintarea este de a-i spune parintilor ca s-a culcat cu el.
Daca si de data asta e asa, fa o sa inteleaga ca mama, tatal ei ar prefera sa ii spuna ca a facut -o decat sa isi vada fiica in mana unui nenorocit care o bate.
Vorbeste si tu cu el, dar fa-o cu calm. Daca incepe sa tipe si sa te ameninte raspunde i la fel, sa vada ca prietena ta nu e singura. Zii ca ai o filmare si ca il denunti la politiehappy

6 răspunsuri:
| Unique explică:

♥ AηDяeeª ‹³ a esti ciudata rau
la ce naia ai raspuns si mi-ai dat stupid la fata care a raspuns prima
rasp tau treaba ta

| Unique explică:

♥ AηDяeeª ‹³ mai, eu am vrut sa zic ca am fost acasa la ei, adica la iubitul ei, ca acolo sta prietena mea, si mama lui a spus ca nu sunt acasa, dar precis a pus-o sa minta.

| Unique explică:

Este un mister, pentru mine, poate tu n-aim avut prietena asa buna ca sa tii la ea.
Acum sunt ingrijorata pentru ea, nici mama ei nu stie de ea, a zis ca nu o mai trecut de zile bune acasa.

| M3ntosana a răspuns:

O. O..."Am fost si la ei acasa, si mama lui zice ca nu ii acasa ca ea sta cu el, locuieste la el" POI si unde locuieste cu el daca la maicasa acasa nu-ithinking Daca ii lasi singuri poate sa se ajunga si mai rau decat este acu'. Incerca sa o cauti pe ea, sa vb cu ea, spuneai ca iti este prietenahappyAr trebuie. sa banuiesti pe unde umbla.

Ce mister laughingno talking

| M3ntosana a răspuns:

♥ღPaSSiOnaLL ღ♥ nu ti-am dat stupid...mai sunt si altii care ti-au vazut intrebarea si nu ti-au rasp.straight face, deci:cred ca ar trebui. sa ma acuzi degeaba big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce pot sa zic este ca relatia lor nu se va termina cu bine, incearca sa vorbesti cu ea intr-un loc retras spune-i ca poate avea incredere ca nu vei povesti si intreab-o de ce se comporta asa? Il iubeste sau ii este prea frica sa nu o bata si ii face pe plac?