| Cristina2216 a întrebat:

Hey, bună TPU! Văă rog să-mi dați și mie niște mesaje de pus pe peretele la facebook, vă mulțumesc :*:* Pupici si fundița!
(scuzați categoria, dar este cea mai populată)

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

fată a întrebat un băiat: Mă vrei? Şi el a spus nu. Crezi că sunt
drăguţa? şi el a spus nu. Sunt în inima ta? Şi el a spus nu. Dacă aş muri, ai plange pentru mine? şi a spus el di nou nu. Fata trista a avansat pentru a merge acasă, dar el a apucat braţul ei şi a spus:
Nu te vreau, te iubesc;
Nu cred că eşti destul de draguta, cred că eşti minunata;
nu eşti în inima mea, esti ini...ma mea;
nu as plânge pentru tine, as muri pentru tine.

Astăzi la miezul nopţii, vei realiza cine te iubeste. Ceva bun se va
întâmpla cu tine mâine între 15 şi 16 în după-amiaza. Indiferent unde vă aflaţi: pe Internet,
la şcoală, la locul de muncă. dar dacă te rupe acest lant vei avea ghinion în relatii de zece ani, astfel. publica acest mesaj pe buletinul de bordla douăzeci de oameni şi apoi apăsaţi tasta F9... Veţi vedea prima literă a băiatului sau a fetei care te iubeşte.

O fata are forta sa surprinda un om. Poate controla certuri, poate sa duca sarcini grele. Mentine frumusetea, iubirea si opiniile. Surade cand ar trebui sa tipe, canta cand ar trebui sa planga, plange cand e bucuroasa si rade cand e speriata! Iubirea ei e incontrolabila. Unicul lucru gresit la ea, e ca de multe ori uita cat de mult valoreaza. Pune acest mesaj.pe peretele tuturor fetelor speciale pe cate le cunosti, eu tocmai am facut-o! ♥

╔══╗
╚╗╔╝
╔╝(¯`v´¯)
╚══`. ¸. trimite asta` la 15 persoane la care tii. daca primesti 5 inapoi esti un prieten adevarat. ♥ :*

♥Tu stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite, acea persoana se ♥gandeste la tine?
♥Stiai ca atunci cand te priveste direct, te iubeste?
♥Stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate trai fara tine?
♥Stiai ca daca se desparte de tine incet, o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci?
♥ Acum pune-ti o dorinta si trimite mesajul la 15 pers pe perete, inclusiv mie. Daca primesti de cel putin 2 ori dorinta ti se va indeplini. ♥

Ťέ ¡นβεšς "; x; x pune asta pe peretele celor mai apropiatii prieteniii

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta`ma. Nu promit sa te fac sa razi
dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma.
Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu
ai chef sa asculti pe nimeni, cauta`ma. Promit sa tac oricat vrei.
Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund. Vin`o repede sa ma vezi, poate
eu am nevoie de tine. Trimite asta la 10 prieteni care crezi ca merita!♥♥♥♥

Te.am
iubit ieri! Te iubesc azi! Te voi iubi maine! Te voi iubi mereu! ♥
Te.am adorat ieri! Te ador azi! Te voi adora maine! >:d< Te voi
adora mereu! love struck Ieri am fost prieteni!:* Azi suntem prieteni! Maine
vom fi prieteni! ♥♥♥ Mereu vom fi prieteni! ♥ Ieri nu te.am uitat! Azi
nu te uit! Maine nu te voi uita! Nu te voi uita niciodata! Ieri ti.am
fost alaturi! Azi iti sunt alaturi! Maine stiu ca iti voi fi alaturi!
Mereu iti voi fi alaturi! Trimite asta la 10 prieteni care
conteaza! love struckpuppy dog eyes

♥ ╭━━━━╮♥╲╲╭━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╮
╲┃╭╮╭╮┃╲╲┃ trimite si tu la 10 persoane pe care le crezi
┗┫┏━━┓┣┛╲╰┳╮ importante! te iubesc ♥
╲┃╰━━╯┃━━━╯╰━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━╯
╲╰┳━━┳╯╲╲╲╲╲╲╲╲╲
╲╲┛╲╲┗╲╲╲╲╲╲╲╲╲ ╲

(¯`v´¯)
`•.¸.•´
☻/
/▌
/ \ I ♥ You. Pune acest mesaj pe peretele a 10 prieteni. Daca primesti 5 esti un prieten bun. >:d<

Scuze, DAR TE STERG DIN VIATA MEA!* Click pentru a sterge* Loading ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 99, 9%...ERROR!
Nu se poate sterge prietenia nostra! Pentru ca insemni
mult pentru mine! Pune si tu pe perete la 10 pers. pe care niciodata nu
...vrei sa le pierzi*-*... Daca primesti inapoi 3. esti o prieten/a
adevarat/ahappy:*♥

Eu stiu 11 lucruri despre tine :
1.Citesti asta.
2.Esti om.
3.Nu poti sa pronunti 'p' fara sa desparti buzele.
4.Tocmai ai incercat.
6.Ai apasat pe 'vezi mai mult'.
7.Razi de tine.
8.Continui cu un zambet idiot pe fata si ai sarit peste 5.
9.Ai verificat sa vezi daca e vreun 5.
10.Razi de asta pentru ca toata lumea face la fel.
11.Vei pune asta pe peretele tau ca sa enervezi pe inca altcineva

# Da like si iti spun numarul
1 - Te ador ♥
2 - Te plac
3 - Te urasc
4 - Imi plac ochii tai
5 - Vreau sa fiu cu tine
6 - Esti bun/a
7 - Esti fitos/fitoasa
8 - Vreau sa.ti dau o palma
9 - Vreau sa te sarut
10 - Esti de treaba
11 - Esti dragut/a
12 - Esti de gasca
13 - BFF
14 - Suntem prieteni buni
15 - Nu te suport.

#Dacă Scrii: A - Te pun ca frate / sora.
Dacă Scrii: B - Iţi dau id-ul meu.
Dacă Scrii: C - Am să scriu "te iubesc" pe peretele tau/
Dacă Scrii: D - Am sa-ti dau like la albumul "Fotografii de profil".
Dacă Scrii: E - Trebuie să iti spun un secret.
Dacă Scrii: F - Trebuie să pun ca sunt căsătorit cu tine la tine timp de o saptamana.
Dacă Scrii: G - Trebuie sa iti spun tot ce simt pentru tine.
batting eyelashes

(●̮̮̃•̃) (●̮̮̮̮̃̃•̃̃)
/█\ ♥/█\
Te iubeeeeeeeeeeesc ♥
Posteaza-l pe pagina a 10 persoane la care tu tii pe FaceBook!