| Teddyna a întrebat:

Hey Buna happy... Vreau si eu un sfat. Imi place un baiat de la mine din scoala si nu stiu daca si el ma place. Toti prietenii lui imi spun ca ma place si la o petrecere se tot dadea la mine. Acum cand vb cu el ma evita. NU stiu de ce face asta.crying

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Stai de vorba cu el si te vei lamuri, nu stiu ce sa zic, daca tu spui ca prietenii lui iti zic ca te place. Cat despre ce a fost la petrecere, baietii fac de multe ori prostii din astea numai ca sa pare mai macho si mai masculi in fata prietenilor si a fetelor...

| Barbiiiiie a răspuns:

big grin Pai creca nu vrea sa-ti spuna ce simte el de fapt creca ii este rusine de ceva. Cred ca ar fi bine sa spui ce simti pentru el si daca sun prietenii lui ca lor le-ar fi zis ca te place ok! combinatie placuta:* stai linistita daca te evita spune-i doar e simti pentru el Bfta!

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Daca te evite e clar vrea sa te scoata in oras dar ii e rusine asa ca du-te tu la el si invita-l bafta

| LoveRock4Forever a răspuns:

Stai linistita, asa am patit si eu, exact la fel, poate a aflat ca tu il placi, si ii este rusine sa te intrebe dc vrei sa te combini cu el, cel mai bine ar fi sa incerci sa vb cu el, spune-i ca il placi, poate prinde curaj sa te intrebe, macar incearca, ce ai de pierdut, doar nu ai fi prima fata care place un baiat, sper sa te ajute sfatul astahappywinking.