| Deeeede a întrebat:

Hey, bunăă puppy dog eyes. Ce faceți? laughing) să trec la subiect.

Deci mie îmi plăcea înainte foarte mult de un băiat, și acum îmi place, dar nu așa de mult, deoarece el își bătea joc de mine, făcea mișto de mine și am început să nu-l mai iubesc. Dar acum el a început să mă placă, mi-am dat seama după gesturile pe care le face, înainte nu mă băga deloc în seamă, nici măcar nu mă saluta, și acum... mereu cand mă vede îmi face cu ochiul, intră in vorbă cu mine, pot spune că ne-am apropiat mult, vorbesc cu el ca să nu creadă că sunt prost-crescută dar înăuntrul meu mă gîndesc la ce făcea el... și nu știu ce să fac, să continui să vorbesc cu el sau nu?

Fundă kiss

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt indeplinite toate conditiile pentru o viitoare mare poveste de dragoste. Da dovada in continuare ca esti bine-crescuta si asculta-ti inima!

| Dariusuu a răspuns:

Draga mea, mai devreme sau mai târziu o va face din nou, oameni nu se prea schimbă dar eu cred că el are doar un interes de aceea încearcă să intre sub pielea ta.
Și am ajuns la concluzia că nimeni nu merită o a doua șansă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l putin pe jar apoi avansesza tu ca sa-i dai clasa, sunteti chit si relatia poate progresa.

| KinderBeeeib a răspuns:

Daca iti place de el si el te place vorbeste cu el si totusi acorda-i o sansa si vei vedea daca poate fi bine si vei continua daca nu, lasa-l.Nu conteaza trecutul ceea ce conteaza e prezentul si viitorul.

| darriya a răspuns:

Incearca sa iti bati si tu joc de el! sau fa-te ca nu ai nevoie de el chiar daca in sufletul tau e altceva merita pentru ca isi batea joc de tine, fa-l sa moara, baga-te cu un alt baiat

| sebby27 a răspuns:

Depinde de cat de tare isi batea joc de tine. Daca trec de limita nesimtitului, atunci nu prea merita.Probabil vazand ca nu-l mai bagi in seama, s-a gandit sa recastige atentia ta, dandu-se la tine, stiind ca tu ai simtit ceva pentru el si ca acel sentiment poate fi reaprins oricand.Chiar daca instinctul iti zice, eu zic sa nu te arunci cu capul inainte.Vezi cum se comporta, ce face, pentru ca asa cum si-o batut joc prima oara, asa poate sa faca si a doua oara.

Bafta!

| SasukeCS2 a răspuns:

Cred ca a aflat ca il placi si probabil vrea sa isi bata si mai rau joc de tine (adica sa ti-o traga), dupa care iti zice pa, pa.