| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Care e diferența dintre ce simți cînd faci sex cu prezervativ și fără?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fara simti carnita in splendoarea ei

| RAY a răspuns:

Depinde de perzevativ, dar la cate benefici aduce e ceva nebunesc sa faci fara el, pai simti o placere mai intensa dar si cu simti

| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta este doar de natura mentala. In extrem de rare cazuri un prezervativ montat corect pe penis poate diminua/altera senzatia se placere oferita de un contact sexual reusit.

| PogChamp a răspuns:

Teama ca o sa fii tinut in parnaia paternala 18 ani de zile.

| Dima_Alexia_1979 a răspuns:

Nu e mai nicio diferenta