| anonim_4396 a întrebat:

In timpul sexului, când o faci cu prezervativ, simți aceeași plăcere ca și cum ai face fără?

10 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Nu e la fel, cu prezervativ senzațiile sunt mai estompate. E mult mai bine fără.

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

De unde știi? Ai încercat? laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Am întrebat alte persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încearcă sa mănânci o shaorma punându-ti o punga pe cap sa îmi spui cum este. Asa și cu sexul cu prezervativ.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nup, nu e aceeași chestie.

| Negoiu a răspuns:

Pentru femeie (fată) diferenţa se pare că e mică, dar pentru mine (bărbat) diferenţa e ca şi cum a-i înota încălţat!

| Maia55 a răspuns:

Nu este chiar aceeași dar este mai sigur. Nu cred ca un gram de placere în plus merita o sarcină nedorita, tu decizi.

| Anonymousgilr07 a răspuns:

Simti plăcere dar nu e aceeasi chestie