| Raluca011 a întrebat:

Heyhappy. Ce credeti? cum pot excita un baiat timid? big grinbig grinbig grin: [funda]

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cat iti bati joc de ei mai bine excitate pe tine.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca doar atat ai de gand sa faci, mai bine mananca un mar.

| clauss a răspuns:

Ia l usor, cu vorbe calde, provocatoare, cu mangaieri, pipaituri, eventual fa tu prima miscare si pupal pe gat, asta pe mine ma inebuneste, pe obraz, mangaie l intre picioare, poti sa fi de lemn si tot se trezeste

| Optimus7 a răspuns:

I-al in brate saruta-l pe gat si pune-i mana intre picioare.

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Pretinde-te a fi timida si tu...Restul e chimie

| XAdduXX a răspuns:

Daa. Orcie baiat se excitaoh go on trebuie doar sa stii cum sa o facihappy
Insa nu inseamna ca daca esti sexy il exciti mai ales daca e timid
Fundapuppy dog eyes?