| anonim_4396 a întrebat:

Unde se excita un baiat?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oriunde,oricand...

| Ekcstsy a răspuns:

Se zice ca punctul G la barbati ar fi in zona dintre scrot si anus. Fa o proba si iubitului tau si vezii reactiawinking. Sa nu uitam penisul si pe de alta parte fiecare barbat are zonele sale erogene. Cauta-le printr-o partita de masaj tandru.

| rousz a răspuns:

Depindewinking unii se excita doar cand ii mangai pe cap rolling on the floor cand am auzit m-a bufnit rasul, dar suntem diferiti nu?, altii cand ii saruti pe gat, cand il musti de buza ..depinde

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna, draga mea! :* Un baiat este foarte usor de excitat. Mangaie-l senzual in zona cefei, scalpului. Musca-l usor de buze, joaca-te cu limba lui in toate felurile, ii vei dai o mie de fiori. Saruta-i sfarcurile, foloseste-ti limba, treci in jos usor, catre penis si fenteaza-l. Cand ajungi la buric, opreste-te si departeaza-te usor. Cand il vezi ca incepe sa sufle, atunci cand vrea mai mult, opreste-te si lasa-l sa sara pe tine! Inteapa-l cu sanii, si vei vedea efectele! Succes. Imi dai fundita? love struckpuppy dog eyes:*

| PinoDenisa19 a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Daca ti-as putea da funda love struck. e perfect tot ce ai zis.

| Florin43 a răspuns:

Eu de exemplu ma excit in zona capuluistraight facelaughing

| Florin43 a răspuns:

Sau cand ma atinge una pe cap

| MarinoiuMarian a răspuns:

Un barbat se excita cand are un deget in cur :X