| flavia_7696 a întrebat:

Hey! Ce inseammna in vis un baiat necunoscut dar nu i-am vazut fata si atata stiu ca era mai inalt decat mine si avea o camasa gri stiu ca am vorbit ceva da nu imi aduc aminte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cunosc viata scumpo, asta e subconstientu tau.
Tu ai pus creieru la munca, aminteste'ti la ce te gandeai inainte sa adormi. Poate esti singura si creieru iti transmite ca acest baiat e potrivit pentru tine si il vei cunoaste in curand.

Ma repet, voi va cunoasteti vietile, deci voi trebuie sa stiti cum sa va explicati visele.

O sa iti povestesc un vis, eu cu o vecina, prietena cum vreit u sa ii zici urcam scarile. Mie imi este teama de inaltime deci in visu asta nu am urcat scarile normal, am urcat cu chiu cu vai si la ultima scara, am cazut in gol.
Asta s'ar traduce ori ca acea vecina ar putea sa ma traga in jos daca leg o prietenie cu ea sau poate insemna ca sar niste trepte din ceva in care sunt implicata si nu prea fac bine.

Deci uite ca se gaseste si rezolvarea, dar trebuie sa iti analizezi viata, sa iti pui intrebari.

2 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Intra pe www.semnificatia-viselor.ro...o sa te ajute. Oricum, sa stii ca de multe ori visele exprima dorinte neimplinite sau pur si simplu intamplari de peste zi/ persoane pe care le-ai vazut. Funda?:*

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Inseamna ca iti place de un baiat asemanator happy cateodata noi visam ceva ce ne dorim sau la care aspiram...chiar daca noi nu stim in subconstientul nostru asta se intampla