| marinela92 a întrebat:

Hey ce inseamna atunci cand iti visezi persoana iubita ca e ingrijorata pentru tine?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uneori ceea ce facem sau la cine ne gandim in ziua respectiva visele au legatura cu asta dar in concluzie nu inseamna mai nimic

| December a răspuns:

O parte din vise au ca si cauza realitatea sau dorinta unei anumite realitati. Subconstientul lucreza de multe ori cand nu te astepti. Probabil ca te gandesti mult la el. Poate el e o persoana mai grijulie, mai atenta cu tine si asta te-a facut sa visezi asa ceva. Daca nu are abosult nici o legatura visul tau cu realitatea atunci nu trebuie sa-ti mai pui intrebari happy.