| LauraGrigoras a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre o fata care are 19 ani si nu a avut niciodata prieten, in afara de glumele gen "ca e urata si proasta", ca asta stiulaughinglaughing
As vrea niste pareri de la baieti. Asta ca sa stiu cum va reactiona "frumosul" meu din padurea "adormita" cand il voi surprinde cu puritatea mea absoluta.(asta daca il voi gasi, desigur)
Mersi!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva obisnuit, in revista o fotomodela nu a facut-o pana la 27 de ani si eu cunosc unu care face 27 si e virgin dar cam bleg.

| wildthing a răspuns:

Am o parere foarte buna. Pe cele care si-o trag de pe la 16 ani, in mod categoric le consider curve.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ne-am putea da cu parerea despre o persoana despre care nu stim nimic, cu exceptia faptului ca nu si-a inceput viata sexuala?

Tu ce parere ai despre un baiat care nu a mancat niciodata inghetata?

| FoundYouLover a răspuns:

Probabil baietii vor spune ca nu te-a vrut nimeni si ca sigur exista un motiv pentru asta, dar nu-ti fa griji, pentru ca la fel, daca le-ai spune ca ai avut mai multi prieteni ar zice ca esti c**va. Deci e greu sa multumesti pe toata lumea. Eu zic sa nu-ti faci griji in legatura cu problema despre care scrii, se mai intampla, si nu inseamna ca e vina ta. Fiecare om are si calitati, la fel cum are si defecte. Deci sigur te-au placut pana acum unii baieti, doar ca au fost cei nepotriviti, asa ca celor care comenteaza ai grija sa le spui de ei, ca sa stie ca ai fost dorita. Cred ca probabil nu stii exact cum sa te porti cu baietii, probabil esti si timida. Sa-ti pun o intrebare: ai observat pana acum ca majoritatea fetelor prefera baietii "rai", considerand ca de fapt in interiorul lor ei sunt sensibili, dar si puternici in acelasi timp, inteligenti si ca modul lor mai dur de a se purta cu lumea in general sau cu fetele se datoreaza faptului ca au avut de infruntat mai multe greutati in viata sau ca s-au asociat unui anturaj nepotrivit de prieteni? La fel si baietilor le plac fetele rele, din aceleasi motive, precum si din motivul ca sunt o provocare, iar ei se dau in vant dupa provocari, dorind mereu sa demonstreze cat de grozavi sunt, chiar si cand nu sunt! Asadar schimba-ti abordarea asupra lor - sa nu intri niciodata in vorba cu ei sau sa nu le spui despre parerile tale in legatura cu diverse subiecte nu da bine - vor crede ca ori esti excesiv de timida, ori esti proasta si-n ambele cazuri nu vor fi interesati de tine. La fel, sa fii prea directa sau sincera in privinta sentimentelor tale iar nu e bine: daca le zici ca-i iubesti sau daca-i inviti tu prima in oras, vor crede ca esti disperata, sau ca esti c**va. Secretul consta in a gasi un echilibru intre cele doua tipuri de comportament si niciodata, absolut niciodata sa nu faci tu primul pas! Multa bafta si daca vrei sa mai vorbim despre asta trimite-mi un mesaj privat.

| KaTtAnNaKalau a răspuns:

O fata niciodata nu este si nu v.a fi ''urata si proasta'', toti ne consideram intre noi urati din diferite motive: gelozia, provocarea, etc.
Cunosc multe genuri de persoane care spun:''nu ma intalnesc cu el/ea deoarece e urat/a, nu e nici inalt sau nu are forme etc, iar dupa colt il/o asteapta''

| Bendurlea a răspuns:

Voi nici nu stiti cu cine vorbiti da aveti pareri

| bobinyo a răspuns:

Pentru un baiat care intalneste o fata virgina si cat de cat la inceput sa i si placa de ea, se simte mandru ca e primul in viata fetei e o onoare.si are o incredere in tine ca o sa i fi credincioasa pe parcursul vietii relatiile astea sunt mai frumoase..si stai linistita o sa apara :X. n are cum sa nu, doar ca atunci cand o sa apara sa nu fi disperata.si sa te daruiesti prea repede pentru ca ai sa strici cam tot..stii cum se spune toate la timpul lor

| CaineleMagic a răspuns:

Pai habar n am. daca nu ai simtit inca un falus nu te poti considera om cinstit