| DjStefanuck a întrebat:

Ce porecla sa ii pun iubitei mele? Nu am nici o idee. Ea imi spune "pufuu".

14 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Eu ii spun piticanie prietenei mele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti sa-ti alinti iubita? :o Geniule : bebe, pitico, iubita, micuto, strumfo, scumpa mica, printeso.

| Public22 a răspuns:

Spune-i cucu. laughing

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Heiii :* ♥
Ii poti spune in multe feluri :*depinde ce crezi ca o caracterizeaza cel mai bine; spre exemplu :
Prajiturica mea love struck
~ Dlagoste :*
~ Iubita :X
~ Ursuletshee
~ Pufoshenia love struck
~ Viata mea :d
~ Puiuts :X
~ Soare mic ♥
~ Energie mica ^_^
~ Zgarci dulse` :X
~ Pufuletz :d
~ Buburuza mea :X
~ Sufletel :*
Mie personal, imi place sa mi se zica "Baby" ♥♥♥♥♥♥
Te puuup :* Bafta!
Ps: Sa va tinaaaaaaa ^_^ ♥

| shadow72 a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Energie mica... zgarci dulce....multumesc ca mi-ai inveselit seara

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru shadow72):

laughing ce mai? eu am auzit la cineva! si mi s-a parut amuzant! Poate lui ii place laughing :* (sunt si astea niste porecle..mai anormale, dar sunt phbbbbt ) Puup smug

| shadow72 a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Daca ei se iubesc porecla ar trebui sa fie ultima problema

| TequilaG a răspuns:

Ursulet e preferata mea.

| scorpiaX a răspuns:

Spune.i si tu simplu iubi sau cum iti spune ea pufu

| MihaiStelistul a răspuns:

Incearca "bubu"

| fidora a răspuns:

Zii tulfuti! e foarte romanticwinking succes

| scorpiaX a răspuns (pentru fidora):

Haha. chiar e romantic big grin

| scorpiaX a răspuns (pentru fidora):

Hai gluma ii gluma dar nu face oamenii sa se simta prost

| Stefanuta a răspuns:

Dupa parerea mea, poti sa ii spui INGERAS (o sa se simta frumoasa si cuminte), PISCOT (o sa se simta micuta), MAMI (asa imi zice mie iubitul meu si imi place la nebunie) sau ce mai e foarte dragut poti sa i spui FETITA LUI TATA (o sa se simta protejata si iubita cu adevarat). Sper ca te-am ajutat si e foarte dragut ca iti pasa cum sa iti alinti iubita. Sa va tina si sa fiti fericiti.:*:*:*:*:*:*:*:*