| anonim_4396 a întrebat:

Hey ce sa fac cand la facebook imi spune Your account is temporarily locked? Vreau niste sfaturi cat mai rapide. Funda! sorry de categorie.

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Inseamna '' contul tau este temporar blocat''. Tot ce poti sa faci este sa astepti pana o sa ti se deblocheze.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Motivul pentru care iti apare ''Your account is temporarily locked'' este pentru ca cineva a incercat sa intre pe contul tau facebook si nu s-a descurcat prea bine, asa ca nu poti decat sa astepti si sfatul meu este sa schimbi parola daca nu ai o parola complexa!
Bafta! (Facebook ti-a blocat contul din motive de securitate pentru TINE - sa nu-ti pierzi pagina)

| larissuka a răspuns:

Tot ce poti face este sa astepti pana ti-l deblocheaza.