| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Credeti ca o relatie la distanta poate rezista? Tinand cont ca el e in india si eu aici? funda!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la o astfel de relație. Pierzi timpul.
Pa, pa.

| justfreelove a răspuns:

Intrebarea este ce fel de relatie doresti?! Are bani si vrei sa il iei de barbat? Atunci se poate aranja ceva, adica el oricum nu vede ce faci tu in tara la fel cum nici tu nu vezi ce face el acolo. Daca vrei o relatie amoroasa, atunci sa stii ca astfel de relatii, nu-s relatii, decat un vis tragic. Tu il vezi intr-un fel, el te vede in alt fel, chiar daca va cunoasteti pe viu, faptul ca el este atat de departe de tine o sa te faca sa il inseli oricum, sa nu fi sincera cu el. Chiar daca il iubesti, corpul are alte nevoi, ceea ce face dragostea pentru persoana respectiva sa ramana doar o fantezie. Unul dintre voi o sa sufere la final.

| Timmotey a răspuns:

La mine merge el Bucuresti eu pliesti... poate o sa reusiti cine stie?

| Jigsaw a răspuns:

Nu.Deloc.

| վፀiፀፀ a răspuns:

In nici un caz`! Iti spun din propria experienta (el era in Italia eu. aici). O relatie in care tu si el sa va puteti tine de mana, sa va sarutati si sa va imbratisati nu are nici un farmec. La un moment dat o sa te saturi doar sa vorbiti prin intermediul internetului neputand sa faceti lucruri caracteristice unei relatii.

| ioanadanny a răspuns:

Neverstraight face

| gicuu1997 a răspuns:

Poate, doar daca va mai vedeti din cind in cind in realitate, cel putin o data la jumate de an sa va vedeti, in rest pe net, e posibil, sora mea a avut asa o relatie, cu prietenul ei care era in spania, si acum s-au casatorit... succes, funda?

| tdrgabriela a răspuns:

Nu cred