| BountyLoverXD a întrebat:

Hey! Cum pot sa intru in vorba cu un baiat de care imi place? (cu care nu am mai vorbit niciodata)

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai intra in gasca lui de prieteni si se rezolva de la sine!
winking

| Danysan a răspuns:

Intai te bagi in grupul in care el se afla sau pe chat.Cel mai oki e sa il abordezi pe chat -Poti sa ai ceri un sfat legat de ceva si ca un gentelman va raspunde -doar e domeniu care ai place si vrea sa ajute o fetita aflata la nevoie. Apoi hat ai pus gheara pe el happy!

| BigG a răspuns:

Incearca sa faci cat mai des contact cu privirea lui, sa ii zambesti cand sunteti asa mai aproape dar fara sa ii zici ceva. Intro zi poate te lovesti umar de umar cu el dar fa sa para ca un accident, si iti ceri scuze cu un zambet dragut.
Dupa asta asteapta sa veizi daca iti raspunde intr-un fel la semnalele care le-ai trimis, poate intra el in vorba.
Cel mai rau lucru este sa faci ceva coalitie cu prietenele tale si sa incepeti sa vorbiti despre el, poate ai norocu si ii place de vreo prietena sau viceversa.