| VeVeBha a întrebat:

Bunahappy.Imi place de un baiat din clasa 10.Am vorbit o singura data cu el si as vrea sa intru din nou cu el in vorba dar nu stiu cum.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi. Fundaa:*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu esti singura... Fata trebuie sa stie sa fie vazuta, restul e treaba baiatului, daca-i place fata.

| AndraDea a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ce-ti place, iesiti,, plimbati-va...

| Robert8871 a răspuns:

Nu sunt magician sau ceva ca sa ghicesc dar oricum mergi dreapta inspre el si incepi sa vb