| IubesteEa a întrebat:

Deci ieri eu fugeam de o fata si radeam (era in gluma totul)si e un baiat adolescent de care imi place si el se uita la mine cand alergam si zambea 1.de ce? si cand stateam pe banca erau mai multe fete si nu stiu daca se uita la mine am vazut ca se uita dar nu eram sigura daca la mine sau la altcineva 2.cum imi pot da seama ca se uita la mine sau la altele? si m-a strigat oana sa o pup pe obraz si cand m-am intors el s-a uitat la mine si nu zambea era cam trist 3.de ce credeti, el stie ca il iubesc findca i-am trimis mesaj ca il plac si ca vreau sa fim impreuna daca vrea si el (a doua zi nu mi-a raspuns a intrat pe mess si nu m-a bagat inseama)dupa ce am iesit de pe mess am vazut ca mi-a dat like pe facebook si am scris la status pe mess afara la 3 si el la 3:10 mi-a trimis mesaj cu ce fac si porecla mea 4. ce credeti? 5.de ce nu a raspuns la mesaj si in rest mi-a dat like si mesaj si afara se uita dupa mine? vreau sa va spun ca facebookul il are de la fratimiu ca i-a cerut idul si mie nu la cerut de la el 6. oare de ce? va rog dau funda la cel mai bun raspuns si care a raspuns la toate pe rand!

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Nu pot sa-ti spun ca fata de mai jos daca e place cu siguranta. Hai sa fim serioase noi toate vrem sa te ajutam dar nu iti putem spune ca KaTaLynaA dorect ca te place. Dar nici nu nu iti post spune. Paiii... thinking Poate zambea pentru ca erai haioasa cand fugeai.[si fetele haioase sunt dragute puppy dog eyes] Pai vezi si tu daca se uita la tine sau la altele laughing doar nu se uita in toate directiile laughing :p. Daca i-ai dat mesaj ca il placi iti dai seama ca stie dar poate nu e pregatit pentru o relatie sau ii e rusine blushing. si da poate te place, dar e mai rusinos si nu are destul tupeu sa vina direct de la tine sa-ti ia id si sa site cu te cheama si ...etc. Poate la inceput e mai rusinos si se apropie de tine mai incet.big grin ..Multa bafta. Cucereste-l cu tupeu! :X

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Poate el nu te cunoaste atat de mult incat sa fiti impreuna, si i-ai zis ca il placi cand nu trebuia, adica prea devreme. Cred ca te simpatizeaza. Intra in vorba cu el si intreaba-l de ce a cerut id-ul tau. Vorbiti ca niste prieteni, si apoi, adica peste cateva zile daca vezi ca iti da semne cum ca te-ar place, ii poti spune ca il placi

| haisanu a răspuns:

1. Te place cu siguranta:*
2.Paii atunci cand ti se pare ca se uita la tine, uita-te si tu la el si zambeste putinhappy vezi ce reactie arewinking
3. Poate e genul de baiat care nu se lasa usor cucerit big grin sau e mai rusinos.
4.cred ca te place:X
5.Nu vrea sa-ti arate asta..cred ca vrea sa stie mai multe despre tine, dar din alte sursehee hee [fratele tauwinking]
Si as mai avea un sfat;* fii si tu putin mai indiferenta cu el sa vezi cum reactioneazabig grin