| anonim_4396 a întrebat:

Hey big grin am si eu o problema, de fapt prietena mea are una mai exact, are 15 ani si zice ca pur si simplu ii este frica sa aiba un iubit si ii e frica de primul sarut, spune ca totzy baietzy din ziua de azi sunt doar dupa interes, numai profita si de aceea cand un baiat i-a cerut prieteni ea l-a refuzat instantaneu! chiar nu stiu ce sa spun e o problema grava? astept raspunsuri cat mai reede si multumesc pentru ajutor big hug :*:*

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e grav, fiindca este inca mica. Probabil si de aici teama, n-a ajuns inca la varsta potrivita pentru a avea un prieten. Vei vedea ca peste o vreme, cand se va apropia de 17 ani, va scapa de teama si totul va fi in regula.

| Pastiluţă a răspuns:

Păi da îi este teamă că are 15 ani şi neavând un iubit până acum este normal că îi este teamă.

Da' Brigaela are dreptate când se va apropia de 17 ani va scăpa de teama asta.

Să nu-şi facă griji.E ceva normal big hug kiss

| Phutui a răspuns:

Stai sa lamurim ceva, esti prietenul ei? amicul ei? sau prietena ei? happy in orice caz, ajut-o tu cu primul sarutwinking

| Reek54 a răspuns:

Am observat ca voi fetele, nu aveti retineri prea mari in a va saruta reciproc, asa ca, de ce nu o ajuti tu?

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru Reek54):

S-a rezolvat deja problema :-J Macar bine ca si-a revenit.

| Reek54 a răspuns (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

A, e aceeasi care a facut sex de la 15 ani?

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru Reek54):

Nu...ele 2 nici nu se cunoasc..acea fata a plecat de mult:-J nici nu mai stiu nimic de ea...

| Neighborhood a răspuns:

Poate e prea timida... ia-o si tu usor. happy Nu da semne de perversitate. Incearca sa o intelegi in legatura cu tot ce spune ea!

| preadulce a răspuns:

Poate ii plac fetelelaughing)

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Repede* am vrut sa spun

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Wicked13 sunt prietena ei cea mai buna laughing) multumesc pentru toate raspunsurile:*:*, nu ii plac fetelelaughing) si printr-un viol cred ca o sa fie si mai rau, nu va mai ieshi din casalaughingrolling on the floor)

| inteleptul_9804 a răspuns:

Nimic ce nu poate fi rezolvat printr-un viol.

| CrisTy_2365 a răspuns:

Nu toti baietii din ziua de azi sunt la fel tongue