| zuuzuuka a întrebat:

Mie imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun sau sa ii arat ca sa zic drept sunt cam invidioasa pe cuplurile care se tin de mana, se plimba brin parc, se imbratiseaza, se saruta...
funda la cel mai bun raspuns!
HELP!

1 răspuns:
| ThatGirl19 a răspuns:

Buna.Eu sunt intr-o alta situatie toti baietii vor o relatie cu mine...insa nu crede ca ii mai usor asa...te streseaza prea mult.eu zic ca ai timp si era sa uit spune-i direct presupun ca prietenele tale se dau mai mult la baietii fii tare :*
Fundaa? :X