| Bella_1624 a întrebat:

Hey daca mama ma duce sa-mi fac niste analize normale de sange si urina poate sa afle ca nu mai is virgina?
Sau daca as fi insarcinata?[intreb doar, dar nu pot sa fiu ca am fost la ginecolog]

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nici una nici alta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are treabă virginitatea cu analizele de sânge sau urină, în schimb dacă eşti însărcinată în analizele făcute este prezent hormonul sarcinii.
Pa, pa.

| Sara a răspuns:

Hei, nu draga laughing) Nu o sa afle mama ca nu mai esti virgina din test de sange si urina. deci, curaj!

| Sara a răspuns:

Insarcinata se poate afla!

| Puf a răspuns:

In analize sarcina se observa, insa faptul daca mai esti sau nu virgina nu :d

| nely19 a răspuns:

Nu draga mea, stai linistita si cu toata increderea ca nu se afla nici una nici alta.baftahappy

| Musiclove18 a răspuns:

Draga mea :*stai calma, din asa ceva nu are cum sa afle asta iti garantez pe propria mea pielehee hee azi am fost si eu la medic cu analize de sange oh go on nu are cum sa afla. Daca esti insarcinata banuiesc ca se poate. din urina din cate am inteles :*Din moment ce spui ca ai fost la ginecolog, don't worry :*

| mikiscence a răspuns:

Eu cred ca afla si sexul la copil!

| Babushka a răspuns:

Daca esti insarcinata se poate afla.

| pitesti a răspuns:

Poate sa afle doar daca esti insarcinata happy cred thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate afla daca esti insarcinata pentru ca in sange se vede mai repede ca esti insarcinata. Daca ai hcg 0, 00 inseamna ca nu esti. Daca nu mai esti virgina nu poate sa vada in analizehappy