| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Buna!:*
Pot parintii mei sa afle ca nu mai sunt virgina fara sa ma duca la ginecolog? De exemplu aca mi-ar face niste analize la sange? Am 15 ani si nu vreau sa afle inca...Msi pentru >ajutor:*big grin

Răspuns Câştigător
| Pandaaa a răspuns:

Nu, analizele de sange nu arata faptul ca esti virgina. Doar controlul la ginecolog poate arata asta.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu pot afla din alaize de sange. E treaba ta ca nu vrei sa afle parintii, dar sper ca la ginecolog te duci regulat.

| BlueHusky a răspuns:

Fara ginecolog... nu.

| Miha a răspuns:

Nu au cum afla daca nu te duc la ginecolog. Dar ai grija la costumele de baie, te pot da de gol happy

| Ayna a răspuns:

Daca nu ai dobindit nici o boala prin transmisie sexuala, si daca nu mergeti si la ginecolog pentru analizele pentru analize mai detaliate; nu au de unde sa afle.

| Leocerba a răspuns:

Razvan, dar poate ca nu-i vorba despre pustoaice devoratoare de morcovi, cum zici, e vorba despre parinti care n-au incredere in ce-au crescut si educat, ceea ce-i grav! parinti care au nevoie de un doctor(ginecolog) care sa le certifice ceea ce ei ar vrea s-auda, caci ei au pierdut de mult contactul cu fetele lor, carora nu le-au spus deschis ce inseamna sa fii pustoaica si sa faci sex cand ai sub 15 ani.
Despre asta e vorba mai degraba decat despre devoratoare de morcovi grabite si derutate.
E greu sa ai discernamant la 15 ani, chiar e greu cand parintii nu-si fac treaba.

| piktor a răspuns:

Orele de educatie sexuala isi fac simtita lipsa...

| misa0missa a răspuns:

Daca ai avut mancarici la pasarica. laughing))
la 15 ani ma fata? da-o dracu de treaba oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara sa mergi la ginecolog nu pot afla daca esti vorgina sau nu, ai grija cui povestesti, se poate ca cea mai buna prietena sa te dea de gol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea ar fi sa le spui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata draga prea devreme ai luat viata in piept, ti-era frica ca nu mai ajunge la tine nimic? nu cumva esti putintel cam necoapta la 15 ani? traieste copilaria ...este asa de frumoasa fara griji