| anonim_4396 a întrebat:

Hey...De ce doare atat de tare iubirea? Gen nu mai inteleg nimic...Sincer.

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Plimba-te in natura, mananca ceva ce iti place, gandeste pozitiv. Da-l incolo, orice om are cate un defect major pentru care nu trebuie bagat in seama.

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astea sunt povesti, femeile iti iubesc copii, parinti, pe ele, providerul este doar cel care o ajuta sa iti creasca copilul

| Violleta2022 a răspuns:

Iubirea sincera si adeavarata NU doare, deloc!
Ceea ce doare este: minciuna, inselatul, ipocrizia samd.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nici eu nu inteleg.

Poate fiindca punem prea mult suflet. Poate fiindca ne este frica de singuratate.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

A inceput sa ma dezguste iubirea...Nu mai e nimeni cum era odata

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ai dreptate. Ai trecut cumva printr-o despartire grea?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Da...

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

Primavara asta, cand va fi vremea mai buna, ai putea sa te duci la un picnic cu un amic/ o amică sau singură.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

In general nu prea ies cu prietenii...am dansuri, boxu si fel si fel de proiecte

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

Si eu la fel. Am si eu hobby-uri.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Uu,ce hobby-uri?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

Hobby-uri: Ascult muzica, joc Roblox (e un joc video), scriu poezii, stau pe Pinterest (e o platforma sociala in care gasesti imagini cu tot ce vrei tu)

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Roblox? wow am avut si eu o tentativa, dar am inceput cu cs go, pun=bg, etc... Fain ca stai pe Pinterest (eu de acolo ma inspir cum sa imi aranjez dormitor) ) Foarte fain

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Https://pin.it/3RNyGAO poftim, poate tinem legatura aici si dupa campionat ne mutam pe ig

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

M-am abonat happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Bine scumpo

| Strwberrs a răspuns (pentru denidenisa2139):

M-am abonat si eu. Ti-am scris un mesaj.

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

Plimba-te in natura, mananca ceva ce iti place, gandeste pozitiv. Da-l incolo, orice om are cate un defect major pentru care nu trebuie bagat in seama.

| blairelovesmusic a răspuns:

Raspunsul unui user din 16 februarie 2010: "
Pentru ca pui suflet atunci cand iubesti cu adevarat, ca te daruiesti cu totul, si te doare daca persoana iubita nu iti impartaseste sentimentele sau e indiferenta cu tine. Ca avem asteptari mari, avem speranta, daruim, dar de cele mai multe ori nu primim inapoi macar un pic din toata iubirea noastra ce am daruit-o acelei persoane. este greu, pentru ca atunci cand te doare sufletul, nimic nu il poate vindeca, doar iubirea..."

In concluzie: O iubire se uita cu o alta iubire.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Wow,chiar asa e, esti minunata

| blairelovesmusic a răspuns (pentru denidenisa2139):

Mersi.

| Dancăn44 a răspuns:

Fuferi după un nenorocit? Dă-l deecu el sigur nu se gândește la tine treci peste

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Dancăn44):

Of....stiu...,dar mna

| Dancăn44 a răspuns:

Scz greșelile gramaticale sunt fumat rău

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Dancăn44):

Stiu cum e

| Dancăn44 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Tare fumează mai îți ea gândul