| Myrru a întrebat:

Hey! De ce ma indragostesc tot timpul de persoana nepotrivita? In ultima vreme doar de astea fac. sad Am 15 ani si ma simt cidat ca alte fete de 12-13 ani se indragostesc si peste ceva timp sunt impreuna cu baietii respectivi! Niciodata nu m-am indragostit de cine trebuie! laughing Adica unii baieti care ma plac, mie nu imi place de ei! laughing Deci nu mai stiu ce sa zic laughing Ca de exemplu acum 2 zile am intalnit un baiat foarte dragut la un eveniment si puteam sa jur ca nu are mai mult de 18 ani...dar avea 23 rolling on the floor sau de multe ori plac baietii care nu ma plac si se uita dupa altele ( mi se intampla des laughing )...Un sfat va rog?

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ai grija ca pana iti dai tu seama ce vrei s-ar putea ca aia care stiu ce vor sa iti smotoceasca veverita in exces si cum informatia umbla ca gandu, te trezesti cu palmaresul plin si nu mai prezinti incredere la printii din poveste. happy

| WildDream a răspuns:

Nu esti sigura careia i s-a intamplat. Majoritatea (baieti si fete) s-au indragostit la un moment dat de cineva nepotrivit asa ca...
Nu-ti face griji, o sa apara si baiatu potrivit pe care sa-l placi si care sa te placa (acum depinde ce fel de persoana esti si ce anume cauti la un baiat - daca cumva esti superficiala si te uiti numai la ambalaj atunci ar trebui sa-ti schimbi prespectiva).

| Edeline a răspuns:

Nu te grabii.esti inca prea micuta sa ai parte de relatii serioase cum probabil iti doresti

| LarisaCeaFrumoasa a răspuns:

Asa patesc si euhappy Nu te ingrijora pentru ca cu timpul ai sa vezi cum ai sa iti gasesti persoana potrivita happy Norochappytongue

| thood a răspuns:

Da... cauta si tu un baiat care te place.
si daca este mai dragut stai cu el si o sa vezi ca o sa fie.
cat despre indragostitul de baiatul nepotrivit, aste depinde de tine si esti la o varsta care se intampla lucruruile astea
winking