| Nicolelenaa a întrebat:

M-am îndrăgostit de cea mai nepotrivită persoană posibilă! straight face
Este un prieten bun, îl cunosc de aproape un an. E cu un an mai mic decât mine, are 16. Când l-am cunoscut eram împreună cu cel mai bun prieten al lui. Între timp s-au întâmplat multe. Relația mea cu acel băiat nu a durat mult, dar am continuat să ieșim toți, ca prieteni. Pe vară am fost plecată și nu l-am văzut 3 luni. Când a început școala, când m-a văzut m-a strâns în brațe atât de tare și m-a pupat, atunci am simțit că încep să mă îndrăgostesc. De atunci vorbim tot timpul, ne întâlnim la scoală, e cel mai de treabă băiat pe care îl cunosc. Niciun băiat nu a mai vorbit așa frumos cu mine și nu m-a mai tratat așa. Am devenit foarte apropiați, nu pot să îmi iau gândul de la el. Problema este următoarea: el este într-o relație de 7 luni cu o fată, chiar ieri a fost aniversarea lor.
Și el îmi dă atâtea semne că mă place. Ultima dată am vorbit aseară. Am ieșit la scară cu mai mulți prieteni, iar până la sfârșit am rămas doar noi doi. Mi-a zis că vrea să mă sărute, și atunci s-a întâmplat, nu m-am putut abține. Mi-e tare frică să nu fiu considerată drept curva care se bagă în relația lor. Nu știu ce să fac, din toți băieții cu care am ieșit e primul pentru care simt ceva cu adevărat, chiar dacă am încercat din greu să ascund asta în spatele unei prietenii.

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Varsta nu are importanta importanta e cum te intelegi cu elwinking

| Hangover a răspuns:

Ai incercat vreodata sa vorbesti cu el despre asta? Poate nu ai curaj acum, dar ar trebui sa incerci. happy Ma gandesc ca ceea ce este intre el si prietena lui este ceva serios. Nu stiu, nu sunt experta laughing, dar pune-te in locul prietenei lui daca ar afla. Si nu cred ca te-ar considera cineva "curva". Ai idee macar ce inseamna curva? Este un cuvant foarte, nu stiu. Multi oameni il folosesc fara sa stie cu adevarat ce inseamna. M rog, am deviat de la subiect. laughing Deci eu cred ca ar trebui sa stai linistita, in bancuta o vreme si sa vezi cum decurg lucrurile. A, si sa vorbesti cu respectivul baiat sa afli daca te place cu adevarat. Cius si ai grija de tine!