| Byank95 a întrebat:

Hey.

Deci imi plac 2 baieti. Tin la ei la fel de mult. Cateodata simt ca ii iubesc pe amandoi.
Cu primul am stat o luna de zile si celalalt vroia sa fie cu mine si eu cu el, dar nici pe primul nu voiam sa-l las.
Asa ca ne-am pus pe ascuns. Am stat cu el pe ascuns aproapte 2 luni dupa el s-a enervat si mi-a zis ca nu ii convine sa-si imparta prietena cu altul. El fiind din Timisoara si eu din Botosani. Primul e din Botosani. L-am lasat pe primul pentru celalalt pentru ca simteam ca il iubesc cu adevarat si eram in stare sa fac orice pentru el.CU el vorbesc de 5 luni pe facebook si la vara urma sa ne intalnim.Imi place de el de a doua oara cand am vorbit cu el. In timp ce eram cu el vorbeam cu primul ca 2 indragostiti. El mi-a zis ca ma iubeste, ca ma asteapta oricand, ca vrea sa fim inapoi impreuna.El e un baiat de nota 20. Nu am dat de un baiat ca el de foarte mult timp. Si tin foarte mult la el.
Am mai stat cu celalalt pana acum 4-5 zile si ne-am despartit pentru ca el spunea ca ne certam prea des si cica din vina mea.Dar nu eu ma suparam din orice.
M-am impacat cu primul. Acum sunt cu el. Cu celalalt am vb acum 2 zile despre noi si a zis ca ma vrea inapoi. Dar m-a facut sa sufar prea mult. Dar sunt in stare sa fac orice pentru el. Si nici pe primul nu vreau sa il las. Tin foarte mult la ei. Nu vreau sa ii pierd pe nici unul.
M-a intrebat astazi celalalt daca mai exista vreo sansa pentru noi, pentru ca el se despartise de mine si s-a pus cu o prietena de a mea. I-am zis ca nu..si imi pare rau.Sa racit mult de atunci. Nu mai stiu nimic de el de vreo 3 zile. Ultima data mi-a zis ca ma iubeste si ca ma vrea inapoi. Dar eu sunt cu primul si nici pe el nu vreau sa-l las. Daca as putea sa ii am pe amandoi puppy dog eyes.
Ce sa fac? Cu care sa raman? Sa nu radeti de mine dar nici eu nu ma mai inteleg. E foarte greu.

Si alta chestie. Pe fostul pe care l-am iubit foarte mult. E normal sa ma gandesc la el?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jocuri de copii mici ce sa spun

| toly a răspuns:

La fostul e ceva normal sa mai tii suntem oameni si avem sentimente nu suntem de piatra stai linistita ^_^
Iar despre cei doi care spui ca ii iubesti sau ca tii le fel de mult la ambii sfatul meu e sa asculti ce zice inima ce vrei de fapt primul gand care iti vine in minte, nu incerca sa te minti singura ca ii iubesti pe ambii si dupa sa suferi.
Daca tii le ei si nu vrei sa faci sa sufere niciunu atunci vei lua o decizie care va rezolva toata problema si vei fi in sfarsit fericita.Si inca ceva dragostea pe ascuns nu e dragostehappy

| C8ila a răspuns:

Pai eu zic ca nu l-ai iubit cu adevarat pe primul, daca l-ai lasat pentru celalalt, si probabil te mai gandesti la primul ca a participat candva in viata ta, acum tu stii important e sa vezi care te face mai fericita si cu care te intelegi mai bine, la care simti tu ca iti bate inima mai tare; E alegerea ta cu care ramai si sa nu regreti niciodata ceea ce ai facut, ci ceea ce ai putut si nu ai facut! Mult succes! :-D