| Ionut46523 a întrebat:

Hey, deci imi place de o fata pe care am cunoscut o la balul bobocilor, am dansat, am vorbit ..etc.Ea a vrut sa tinem legatura si am fost de acord.Dar mie a cam inceput sa imi placa de ea.Tin sa mentionez ca mi-a zis ca sunt simpatic, comic etc. Intr-o zi ne-am pupat! Ce frumos a fost! Ea nu stia ca o plac pana aseara. Problema mea este ca aseara am pacalit-o ca am iubita si a facut o criza de gelozie de zile mari.Ce poate insemna asta? Dau funda! Recunosc ca sunt un novice in treaba asta

Răspuns Câştigător
| Razvaq a răspuns:

Mai bine spune adevarul, pentru ca vei scapa mai usor. Si daca a facut criza inseamna ca te place. Si prietena mea a facut. Dar incearca sa ii spui in fata. bafta!

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca te place.