| bubulicutza a întrebat:

Sunt curioasa in legatura Cu ceva.
Vineri m-am intalnit cu fostul in club.Nu l-am bagat in seama desi toata atentia lui era asupra mea.Am dansat cu prietenii si cu un baiat care mi-a zis daca vreau sa dansez, in momentul cand m-am dus Cu el la dans s-a schimbat brusc (prietenii mei spuneau ca se uita in gol).Dupa ce am vrut sa plec spre casa, a venit la mine si am vorbit, m-a luat in brate si m-a pupat pe obraz. Dupa ce am zis ca plec spre casa, m-a luat in brate strans si a stat fara sa se miste cam un minut, apoi m-a pupat pe frunte. Avem un an de cand ne-am despartit, mentionez ca nu ma vazuse de aproape 5 luni. Ce concluzie pot Trage?

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Eu una o sa fiu un pic mai rea, si o sa-ti spun ca a facut ce a facut din gelozie. Din orgoliu. Te-a vazut bine, dansand cu alt barbat, si cel mai probabil i-ai starnit un pic de gelozie. Asta nu inseamna neaparat ca te iubeste si te vrea inapoi, e ceva clasic. Si eu m-am intalnit cu fostul meu acum ceva timp si a avut aceleasi gesturi, bineinteles, tu stii mai bine, dar nu cred ca e ceva atat de serios. La modul ca daca tipul te iubea cu adevarat nu te lasa sa-l astepti un an de zile, poate s-a simtit atras de tine din nou si din cauza ca repet, te-a vazut cu alt barbat si fericita, frumoasa. Nu spun ca varianta ca te-ar mai putea iubi nu este posibila, tu stii motivul despartiri mai bine. Eu ti-am vorbit doar din experienta, persoana o cunosti tu. Succes! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca ti a placut ca dupa 1 an de despratire ti a mai dat atentie

| Emilian65 a răspuns:

Ca te iubeste si vrea sa se impace cu tine.

| MiruD a răspuns:

Un sărut pe frunte inseamna dragoste supremă. Din punctul meu de vedere, un sărut pe frunte este unul din dragoste, in schimb un sărut pe gura poate fi doar din atractia fizică.
Eu zic ca te iubeste. Ca i-a fost dor de tine si sa te tina in brate.
Fiecare merita o a doua sansa.

| Ririru a răspuns (pentru MiruD):

Fostul meu ma pupa mereu pe frunte cand ma mai intalnesc cu el, asta inseamna ca de cativa ani ma tot iubeste dar nu-mi spune, nemernicul laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Nici macar nu stii de ce s-au despartit... Ai dat un sfat la cea mai mare plesneala!

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Nu te cred.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Ai incredere in mine, nu te-as minti niciodata fara sa am ceva de castigat din asta.

| Isys a răspuns:

Parerea mea dupa ceea ce am citit aici, este ca da, inca tine foarte mult la tine si ii pare rau ca v-ati despartit si spera la o impacare, ti-a aratat asta in momentul in care si-a manifestat afectiunea fata de tine, se pare ca in astea 5 luni i-ai lipsit, daca si tu ti la el nu ezita sa te impaci cu el.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna! ciar daca a trecut un an cred ca iubirea lui nu sa stin pentru tine! Eu cred ca mai tine la tine! te iubeste!

| Andi1996 a răspuns:

E clar...El inca te mai iubeste si vrea sa fiti din nou impreuna. iar cum spui tu ca te-a tinut strans in brate un minut inseamna ca ii era dor de tine... Sfatul meu pentru tine e ca ar fi frumos sa va impacati, daca si tu simti la fel ce simte el pentru tine happy