| madalina_4528 a întrebat:

Hey deci m-am revazut cu fostul meu iubit dupa 6 luni pana la urma am cedat si ne-am intalnit! mi-a zis ca el in tot acest timp a avut o relatie cu o fata timp de 1 luna si ca eu sunt papusa fata de ea el a lasat-o balta pentru ca ma iubeste si ca nu ma uitat si apreciaza la mine ca sunt fata cuminte si ca nu am facut dragoste niciodata si vrea sa fie el primul big grin

El acum zice ca vrea o relatie serioasa si ca putem sa facem schimb de facebook-uri telf ce vreau eu pot sa ii cunosc fam daca vreau

am facut bine ca m-am intalnit cu el? vreau un sfat

Ma iubeste..sau se joaca?!

5 răspunsuri:
| SweetyNuta a răspuns:

Ai făcut bine că te-ai întîlnit căci nu ai nimic de pierdut. Vezi dacă într-adevăr are curajul șa facă schimb de telefon și de facebook, testează-l dacă poți avea încredere. Dacă ție îți place de el și ai încredere poți chiar șa începi și o relație cu el, dar ai grijă. Baftă

| madalina_4528 explică:

Nu sunt asa de proasta incat sa ma laswinking

| mat31new a răspuns:

Nu vezi? ti-a spus in fata, vrea sa fie primul care te f*ta si apoi schimba happy

| zRainbowx3 a răspuns:

Pai... Vorba lui Angel, testeaza-l daca poti avea incredere in el. Dar... Sa nu cedezi si sa faci o prostie pe care s`o regreti toata viata [ sti la ce ma refer. la faza in care vrea sa fie el primul, etc.]
Ciuss, sper ca te-am ajutat ^_^

| Blake a răspuns:

E posibil să vrea doar sex. Dar totuşi ar fi bine să îl pui la încercare. Spune-i să mai aşteptaţi un timp până veţi avea încredere mai multă unul în celălalt.