| anonim_4396 a întrebat:

.deci povestea e urmatoarea..fostul meu iubit a vrut mult sa ne impacam in luna ianuarie a acestui an, el insista de mult sa ne intalnim, de luni bune, si cand ne am reintalnit intr-un sfarsit in ianuarie l am refuzat pentru altul si acum imi dau seama ca el chiar s a simtit umilit ca l am refuzat pentru actualul meu iubit si ce e mai rau e ca nici nu stie ca sunt virgina si nici n am facut sex cu actualul desi suntem de 9 luni impreuna..va dati seama ce si a inchipuit cred ca,, pentru ca eu nu i am spus ca sunt virgina..imi era rusine.si ce e mai rau e ca au trecut deja 9 luni de cand l am refuzat asa urat si nu mai am cum sa i schimb parerea ca a trecut prea mult timp si deja si a format o impresie, a incercat sa ma uite si poate a si reusit..nuj cum sa i schimb parerea asta si sa i zic ca din cauza ca eram virgina l am refuzat si ca eu credeam ca vrea sa si bata joc de mine, si de fapt mi am batut eu joc de el fara sa vreau..chiar a fost singurul baiat de care mi a placut si mi a fost drag..nu stiu..acum e prea tarziu pentru ca acum in septembrie am acceptat sa i fac sex oral si el asa considera ca s a razbunat, mi a spus ca sa vad si eu cum se invarte roate si cum e sa te rogi de cineva, deci s a si razbunat si plus de asta ma considera o panarama..cand eu nici n am facut sex cu un baiat..nu mai am ce face..desi mi e greu sa l uit sad... faza cu sexul oral s a intamplat deoarece dupa ce l am refuzat atunci in ianuarie el ma suna doar ca sa mi spuna sa o facem..nu mi a mai propus sa avem o relatie serioasa ca inainte, eram eu zapacita si nu l credeam ca mi inchipuiam ce era mai rau..si nah. dupa ce l am refuzat ma suna doar ca sa o facem si n am cedat deloc tot anul decat pana acum ca nu am mai rezistat..si cred ca asta a urmarit el..sa facem sex, sa ma umileasca, ca sa mi o intoarca pentru ce i am facut atunci si sa ma lase sa ma rog eu de el acum cum facea el inainte sad

10 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Buna.
Nu ai spus ce varsta ai. Pentru ca in functie de varsta iti pot da si sfaturi. E una sa ai 14 ani, e una sa ai 18, e alta sa ai 23 si tot asa.
Asa ma apuc degeaba sa dau sfaturi, sincer. Conteaza mult varsta.
Si apoi iti pot spune asa:
refuza pe oricine sa faci sex oral (asta indiferent de varsta)
Daca ai sub 18 ani ..refuza categoric sexul. Sunt si baieti care te pot iubi si fara sex.
Da-mi varsta ca aia conteaza.

| anonim_4396 explică (pentru SaveTheNature):

| Dariusuu a răspuns:

Tu chiar nu te iubeşti deloc?

Cum să te umileşti în halul ăsta?

Învaţă să te respecţi mai mult, ceea ce ai făcut e ceea mai mare tâmpenie.

Ai grijă ce faci pe viitor.

| Danysan a răspuns:

Eu ma intreb cum reusesc unii sa se culce unele fetele sau sa le faca sa le suga pul*a doar prin santaj -Cred ca e o arta, ..Auzi i-ai facut sex oral ca se simtea naspa nu?-ce o fi in capu tau -poate ai de invatat din asta -In loc sa fi facut sex cu actualu si sa i-o fi supt-o lu asta ca era iubit-u tau si era cu tine intr-o relatie iai supt-o lu fostul -foarte tare ce sa zic -o sa aiba amintiri placute -Mi se pare si normal ...Eu zic ca ai facut o mare greseala -Acum te considera o mare zdreanta -Nu mai zic de baiatu cu care esti.Adica,cu asta cu care esti nu ai facut sex ca e mai prost dar lu fostul i-ai sput-o... Uite un sfat -Fa sex cu asta -demonstreaza-i ca esti virgina -ca e primul si o sa inchizi gura la toti asa! O sa demonstrezi ca de fapt nu esti ceeea ce zice lumea!

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Nu fac asta sa stie lumea sau sa demonstrez ceva cuiva...nu vreau sa se auda nimic...cu actualul nu am facut pentru ca nu l mai iubesc, nu are rost..eu la alalalt tineam

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok-atunci implicate intr-o relatie cu un baiat care il placi si te place -Cel mai bine sa fie mai distant de grupul vostru si care nu il stie pe fostul ...Nu mai sta intr-o relatie doar asa de forma femeie! Ai si tu nevoi ce pana mea il mai chinui si pe baiatu ala degeaba -fi matura!

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Pe cine mai gasesc eu acuma sa mi placa asa tare ca de ala?sad toti mi se par asa ca niste amici

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu vezi tu -Nu cred ca nu iti place de cineva acolo putin.Nu imi spune ca fostul e unic -Vezi ca nu e asa.Sau daca vrea un baiat sa fie cu tine vezi si tu cum e -nu le da cu flit din prima doar ca...

| Gαηαmα a răspuns:

Ce tampit...cati ani ai?
Nu inteleg de ce ai facut asta, tu ai facut sa pari asa...
Cum sa te sune doar sa faceti sex? Nici nu trebuia sa mai vorbesti cu el de prima data de cand ti-a cerut asta!
Cum sa zici ca Tu ti-ai batut joc de el?!
Asta de fapt a vrut el de la inceput dar n-ai vazut si s-a facut "saracul"victima, ca vezi doamne l-ai lasat.Ai facut foarte bine ATUNCI si acum ai facut foarte rau.NU tine la tine daca ti-a facut asta.Parerea mea e sa nu mai vorbesti cu el si sa-i spui cateva, nu esti proasta lui si...Doamne...ar trebui sa te gandesti putin.

| anonim_4396 explică (pentru Gαηαmα):

Pentru ca el s a tinut de mine f mult..cam un an sa ne combinam si eu l am refuzat pentru altul pe care oricum nu l iubesc dar am zis sa i dau o sansa deoarece parea un baiat bun, in fine, nu l iubesc nici acum..si el atunci s a enervat pe loc cand i am zis ca am prieten si ca nu vreau sa fiu cu el..si s a suparat mi a zis ca l am dezamagit si nu m a mai sunat deloc timp de o luna pana m a vazut cu iubitul in oras si am vazut pe fata lui ca era f gelos suparat invidios ceva de genul..pentru ca el ma dorea f mult si nah,.isi inchipuia ca acum mi-o trage altul si de asta a vrut macar sa mi o traga sa mi o intoarca.dar nici macar nu stie ca sunt virgina..nu am deloc experienta. si eu il mai provocam din cand in cand, de aia poate el isi mai inchipuia ca sunt vreo versata nicidecum virgina.