| ManTheMan8 a întrebat:

Hey. Deci mie imi place de o fata. e super buna. povestim destul de des. Ea ma caracterizeaza ca fiind un baiat de treaba. Cam in fiecare pauza vine la mine si povestim. Ba chiar ma lasa sa o tin in brate. Intro zi m-am decis sa o sarut si sa ii spun ca o plac. Zis si facut. Problema e ca dupa ce am sarutat-o a chemat-o un coleg. SOC a sarutat-o... sad iar ea a stat. adica nu s-a tras de langa el. Si mai rau e ca nu a mai venit la mine dupa... Intrebarea e ce sa fac. sa nu o mai bag in seama? Sa vb cu ea? El cred ca a sarutat-o intentionat pentru ca de 3 zile mi-a zis ca ma *** el cumva. Eu ce sa fac... Clar ca l-am bagat in spital. Acum ea e suparata pe mine... Nu stiu ce sa fac... Oare e suparata pentru ca tine la el?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Buna. Daca te caracterizeaza ca fiind un baiat de treaba e cam rau. Un baiat de ''treaba'' pantru o fata nu ajunge si nici nu se prea intampla sa ii fie iubit. Faza ca s-a lasat sarutata e mai mult ca sa te amgeasca, mereu se va intampla sa fii de treaba pentru o fata si sa se sarute sau sa isi faca iubit pe unul din prieteni tai. Am fost si eu un baiat de ''treaba'' pentru o gramada de fete. Cu una eram "best friend", ajunsesem ca si prieteni(adica eu baiat de treaba) foarte departe, pana cand am terminat scoala si fiecare a plecat pe drumul lui. Dupa am constatat ca nu ii mai pasa de mine si cu timpul nici mie nu mi-a mai pasat de ea. Ba mai a avut o mica relatie cu cel mai bun prieten al meu si alte relatii cu alti baieti tinad cont de faptul ca avea iubit cu care este si acum. Deci in concluzie avea iubit avea si un ''baiat de treaba'' si pe altii. Singurul lucru la care ma gandesc acum sunt momentele in care totusi neam simtit bine si probabil au fost si sentimente sincere de prietenie. Faza e ca de cand am inceput scoala ea s-a dat pe langa mine, era o fire mai sensibila totusi era respinsa de unii colegi sau fete, de aratat, arata foarte bine, avea ceva probleme in familie si suferea mult uneori, eu de genul meu nu ma inteleg bine cu oricine nu fac diferente intre persoane si asa am ajuns "best friend". Ai mare grija cand faci o legatura cu o fata sa nu ajungi in zona best friend, daca vrei sa fie iubita ta. Mult succes.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SeeDifference a răspuns:

E de apreciat gestuhappy Du-te tu la ea intr-o pauza si dicutati ce si cum

| CrRazZyYBoOyY a răspuns:

Ba daca fata chiar te iubea sa stii ca nu il lasa pa ala sa o sarute. Deci nu mai baga in seama