| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cand se intoarce sotul de la serviciu il asteptati la usa cu copii in linie drepte?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Sotia mea si cei 12 copii, vecinele cu copiii lor, cand eu vin acasa se strang cu totii in casa scarii, si cum intru incep sa fuga inspre mine, cu incetinitorul, in timp ce un ventilator mare montat deasupra usii le flutura parul si ne imbratisam cu totii si sarim de bucurie, pe cand cainele si eu dam din coada si latram de bucurie.
Chiar si numai pentru asta, Merita sa Traiesc

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu copiii nu, dar cu masa pusa si mancarea calda, intotdeauna!

| Violleta2022 a răspuns:

Da si cu galeata cu apa dupa usa, ca sa ne amuzam cu totii cand ii pica in cap laughing

| mastadont a răspuns:

Și cu masa pusă că de nu dau cu șapca de pământ și mă apuc la bătut de nevastă și copii până îmi amorțesc mâinile după care merg la bar să-mi revin cu o votcă mică de juma de litru. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da