| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați în situația asta scăpată de sub control și critica? Îl așteptați acasă pe soțul, îmbrăcate sexy pe pat, cu un pahar de vin și el va trimite pe whatssap un selfie cu el și mama lui și va scrie următorul mesaj " Mai așteaptă-ma iubire 20 minute, mai stau un pic cu mama ca o doare capul și ajung".

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Îl las cu măsawinking

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

II spun ca poate sa stea cu maicasa toate noaptea, ca eu nu vin pana dimineata, de la club happy

| dullcat a răspuns:

Cred ca tu nu stii ce sunt alea situatii critice si scapate de sub control in viata reala.Cauta si alte exprimari, nu doar din astea de prost gust ca la stiri si emisiuni tv.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Crede-ma, știu foarte bine ce vorbesc

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cum poti sti daca intrebarea e adresata femeilor? Esti trans? Nu e nimic scapat de sub control aici.Ai aceeasi exprimare pentru toate intrebarile.Cand este un incendiu sau accident poti spune ca situatia iti scapa de sub control, pentru ca tu nu ai ce face. Pe cand la intrebarile tale raspunsurile sunt simple si cat se poaate de la indemana, in control.

| Sofer a răspuns:

Cred că putea face fața și singura față unei dureri de cap.

| Hammurabi a răspuns:

Stai așa că n-am înțeles.
Era o seară planificată dinainte? sau una obișnuită ca oricare alta? laughing
Că e esențial.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Hammurabi):

Era planificat

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dacă seara era planificată e nasol.
Tipul e un papleacă idiot dacă pentru el pe primul loc e mămica iar apoi soția. Și situația chiar e scăpată de sub control pentru el.
Pentru că unele soacre/mame (unele) fac intenționat chestii de genul ăsta pentru a-și etala "supremația" asupra prostului, ca un avertisment dat soției.
Dacă aș fi în locul soției l-aș expedia rapid la mă-sa. Definitiv, (că probabil nu e prima idioțenie de genul ăsta pe care o face).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, data viitoare când mă va aștepta și el în aceași situație, o să-i trimit și eu un selfie cu tata pe Wapp și o să-i zic să mă aștepte 20 de minute, că mai stau cu tata că îl doare burta. big grin

| ILoveBlackCats a răspuns:

1. Se scrie "whatsapp"
2. De ce toate sunt "scapata de sub control si critica"?
3. Ce dracu', mama nu stie sa facă fata unei dureri de cap? Nu are experienta? Cu asa copil, eu cred ca are.