| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand va aflati fata in fata cu amanta sotului vostru, el se afla intre voi si trebuie sa faca o alegere si se indreapta catre amanta si va spune ca ea e iubirea vietii lui, cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sex in 3. Sa vada daca amanta e mai buna decat ea.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Unde naiba găsești soții ăștia atât de dobitoci? laughing
Săraca femeie, ar trebui să-i spună de față cu amanta "Foarte bine. Rămâi cu ea să-ți mai spele și ea chiloții și să te suporte, că eu oricum m-am săturat de tine." rolling on the floor

PS.
99% dintre amante, vor să fie doar amante. În nici un caz nu vor să ajungă neveste.

| Eireann a răspuns:

Daca il prind cu amanta nu are nici o alegere de facut fiindca sa se intoarca la mine nu mai este o varianta. Oamenii trebuie sa incerce sa fie fericiti si daca amanta este "iubirea vietii lui" atunci ar trebui sa fie cu ea. Dar sa nu se mire amanta daca dupa un an sau doi descopera ca barbatul are 9 vieti ca pisica si tot atatea iubiri.

| lupulsugar69 a răspuns:

Sex