| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reacționați atunci când umblați în laptop-ul soțului și găsiți ca are cont pe un site de matrimoniale și observați ca le dedica femeilor de acolo melodii, le scrie poezii și le trimite filmări cu el când recita poezii? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| anonim3247 a răspuns:

Nu e nimic rău dacă fiecare discută cu alții

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu l-aș trimite la ele... happy

| justasking1 a răspuns (pentru cristi202):

Si daca-ti zice ca i-ai violat corespondenta si e fapta penala?

| Violleta2022 a răspuns:

Imi place sa cred ca m-am maritat cu un tip inteligent, in care nu voi gasi niciodata asa porcarii de papitoi, care se da indragostit ca adolescentii de scoala generala.
Nu este cazul sa-mi fac probleme oricum, fiindca noi avem computerele fara parole si suntem deschisi unul cu celalalt.

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi nevasta lui l-a pune sa imi dedice si mie poezii in orice ora a zilei pe care o petrec cu el, ca pedeapsa. Daca se tine de sarcina il iert.
laughing)))

| anonim3247 a răspuns:

2 soți pot să aibă conturi separate pe site de matrimoniale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eu nu știam de latura asta al lui, l-aș sechestra, și l-aș obliga să scriem împreună. happy
Apoi să cânte la chitară dacă știe și să-mi dedice mie toate acelea, pe care le dedică lor.
În final să publicăm o carte împreună. happy

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Simplu, dacă ai respect pentru propria persoana, te desparti.
Din moment ce ești într o relație și faci asa ceva înseamnă că nu ești mulțumit cu ce ai.

| AdioTPU a răspuns:

Sincer? Mi-ar veni să râd că sunt măritată cu asemenea papițoi laughing

| Fonk a răspuns:

Se apuca de plans si urla in telefon.

| Mda01 a răspuns:

Mda,faine fantezi!

| rupBalega a răspuns:

Intr-adevar deisgur ca statusul civilizatiei in care traim in ziua de astazi, comite intr-adevar o crima de nedobandit asupra cyberneticuluy nostru existent. Intradever Ceasescu pute a C... cu Sn... cu MU! SA CADA Scoarta terestra in compartimentul comunei selimber. Intr-adevar femeile trebuiesc tinute in casa pentru a le oprii acest impuls electro ''hydrocentralus'' (frica de apa fiarta) Se numeste un hobby intr-adevar. desigur.